Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb fiú ösztönből vesz...

A legtöbb fiú ösztönből vesz fel kék, fehér, szürke, vagy fekete zoknit?

Figyelt kérdés
öltözködés

2016. jan. 25. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Férfizokniból kb ez a teljes színválaszték. Talán még barna is van, de ennyi.
2016. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát!

És a többiek szerint, nektek mi a véleményetek?

És a aki mondjuk csak fehér és fekete zokniba jár?

2016. jan. 25. 15:42
 3/12 anonim válasza:
Én csak fekete zokniba járok, és soha nem gondolkodtam azon hogy milyen színű zoknit vegyek
2016. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a többiek?
2016. jan. 25. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy eldöntendő kérdést tettél fel, amire igennel vagy nemmel lehet válaszolni. Ne csodálkozz, ha senki nem érti, mit akarsz a válaszadóktól. Ha valamivel kapcsolatban véleményre vagy kíváncsi, akkor tedd fel úgy a kérdést!
2016. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
én ezt meguntam. nekem mindenféle szines zoknijaim vannak, és szines gatyáim, szines pulcsi és szines kabát, pedig fiú vagyok. kimegyek az utcára itt Bp-n, és az egész egy fekete massza, szinte alig hord valaki vmi világosabb szint, csak a fekete meg esetleg a szürke, de inkább csak fekete
2016. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nálam édes mindegy lenne a zokni színe, mivel úgysem látszik! Cipő-nadrág összeér, takarja. (Rövidnadrághoz én meg nem hordok se cipőt, se zoknit... max valami strandpapucs félét.) Az összes zoknim fekete, és még jó, hogy fekete, mivel a zokni a legelőbb piszkolódó ruhadarab, teljesen értelmetlen világos színű zoknikat hordani, úgyis hamar elfeketedik. És nincs az az isten, aki azt rendesen kimossa... Még iskolás koromban volt ilyen őrültség, hogy torna órára fehér zokni kell. Azóta huszon éve nincs olyan a háztartásban, mert abszurdum.
2016. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne egy hétig hordani, és akkor nem feketedik el.
2016. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szerintem ösztönből, mert az van férfiasnak tartva, ha ilyen színű a férfi zoknija. Én a színes zoknikat jobb szeretem, mintás, csíkos. Mondjuk a figurásak nem nagyon tetszenek. A múltkor egy próbafülkében nadrágot próbáltam, és a lábam látszott kívülről, hallottam, hogy arról dumálnak a csajok, hogy nézd a fickón piros csíkos zokni van. :D
2016. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Foleg 9-es!

Akkor errol mit beszelnenek a pitcsak?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ez enyhen gaz...

2016. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!