Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiskunfélegyházán tudtok...

Kiskunfélegyházán tudtok olyan üzletet ahol alkalmi szép ruhát tudnék vásárolni esküvőre? Olyan üzletet keresek ahol nem csak XS-es és S-es ruhák vannak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Mini Divatüzlet

Mem tudom mennyire van már most készlet alkalmi ruhákból,(még csak most kezdődik a szezon)de szoktak lenni szép kosztümök,meg elegáns ruhák.Nagyméretben is,elég jó áron!!

Azt hiszem kedd-szerda-csütörtök délután van nyitva az üzlet).

Petőfi S.utcában van az üzlet.

Illetve a tulajdonos hölgy a piacokon is (Béke tér)kint szokott lenni.(kedd,péntek,vasárnap).


Van a téren egy nagy fa, amellett!

Majd írd meg,megtaláltad-e:)

2010. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem
2010. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az üzlet a Petőfi S.utcában az ált. sulival szemben van,(zöld zsalugáteres ház)!Huszonvalahány szám alatt.


előző válaszoló;)

2010. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugye nem arról beszéltek ahol a tulaj egy őszes alacsony idősebb úr? Régen a Kossuth utcán volt? Mert sajna velük rossz tapasztalatom van.
2010. márc. 27. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.de tudom kiről beszélsz!!!ő kabátokat árul azt hiszem..

Ez egy idősebb hölgy,több mint 30éve a szakmában van:)a templomtól nem messze árul:)meg mint írtam az üzletben:)

2010. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy én ennél a hölgynél szoktam egy bizonyos kötött márkát vásárolni!Nagyon szeretem,és ez csak nála van:)

ezért tudom ennyire:D

2010. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a Rendőrség utcája vagy a Mezgéjé?
2010. márc. 29. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Mezgé:)
2010. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

konkrétabban:

van a rendőrség utcája,azzal párhuzamos az Oskola utca,(innen lehet bemenni oldalról a piacba), és az Oskola u.-val párhuzamos a Petőfi:)

:DD

2010. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nah, meglett?
2010. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!