Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukámnak ruha - adnátok...

Anyukámnak ruha - adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Júliusban megyünk esküvőre és nagyon tanácstalanok vagyunk, hogy mit vegyen fel az anyukám. 54 éves, 147 cm, kb 58 kg, a lábai nagyon vékonyak (szinte csak a csont látszik), hasban viszont nagyon erős, kb a köldöknél a körméret 96-100cm, mikor hogy. Egyáltalán nincs ötletünk, amúgy se nagyon törődik magával (sajnos), de így most SOS van, szeretne ő is szép és csinos lenni. :) Képeket is linkelhettek, előre is köszi a segítséget! :))
2010. márc. 27. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem vegyen fel egy csinos,elegáns nadrágot (felső szinéhez passzolót vagy feketét-az mindenhez megy)- az eltakarja hogy nagyon vékony a lába és hozzá valami csinos bővebb felsőt - mondjuk tunikát.

Linkelek pár képet is,ami szerintem jó lenne alakjához és korához is:


[link]


[link]


vagy,mivel nyáron lesz, vegyen mell alatt húzott(onnantól bővülő,lágyan eső, nem szűk) hosszú ruhát - ez most amugy is divat, ilyesmire gondolok:


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem a maxi ruha az jó lenne neki. szép, virágos mintával nyárra pont jó:)
2010. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg épphogy a rövidebb ruha lenne jó neki, (persze nem túl rövid, mert 54 éves), mert ha a lába vékony akkor azt kell kiemelni nem pedig elrejteni egy maxi ruha alá.Szóval szerintem jó lenne egy mell alatt húzott ruha, aminek az alja lazább, és kb térdig ér, plusz egy csinos magassarkú (ez se túl magas sarkú)
2010. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!