Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen luxusmárkák vannak...

Milyen luxusmárkák vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy melyek azok a luxusmárkák, amelyeknek van is boltjuk Magyarországon. Ruhák, cipők, óra márkák érdekelnének. :)

#luxus #luxusmárka #luxus öltözék #prémium kategória
2016. jan. 16. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Andrássy: Burberry, LV, Gucci, Wolford, Silka, D&G, McQueen, Hublot, Breitling, Omega, Madison parfüméria...

Icons by Bizanc: Zanotti Buscemi...

Plastik: napszemüvegek

Rolex Váci utca

Heaven: Kenzo, Balenciaga, Stella Maccartney, Dsquared, DvF, Alexander Wang...

Kempinski: Chopard...

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utolsó három sort nem értem, amúgy köszi!
2016. jan. 17. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Heaven Store, a fehér hajó utcában, a felsorolt márkák ott kaphatók!

A Kempinski pedig a hotel, abban található a Chopard üzlet!

2016. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Woolford az nevetséges, apró dobozokból árulnak túlárazott harisnyákat meg ruhákat.

A D&G meg a Gucci egy pénzmosoda abban alig van egy két ruha, nem ajánlom.

A Burberry jó, mert valóban a Londoni anyacég áll mögötte, ha nem találsz valamit pár nap és itt van, de a kínálata nagyon gyér.

Max táskák vannak benne jók, egy két cipő ha el nem happolják.

Igazából a luxusbrandek Mo-n nem igazán képviseltetik magukat, ha nyílt is egy két üzelt gyorsan tönkrement.

Aki megengedheti magának külföldön veszi meg.

A Heaven storeban egyszer voltam nekem nem tetszett akkor alig volt benn valami.

2016. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ékszerek Bécsben 5-8000 euróért már nagyon komolyan brilliáns gyűrűk, vagy 18 karátos tervező általá megálmodott karkötő csodák vannak, akár Tiffany akár más, míg itthon a legértéktelenebb wesselton gyémántokat, 14 karátos hajszálvékony gyűrűket akarják háromszáz %-os haszonnal adni.

Mo-n semmit sem érdemes.

Hogy a D&G miből él nem is tudom mert már csa a Dolce and Gabbana van, a fiatalosabb vonal megszűnt.

A Gucci az Andrássy szintén homály hogy miből és ki műkdöteti mert ami ott van az a semmivel egyenlő. És még drágább mint külföldön.

2016. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, te el vagy tévedve kicsit! :)

A Gucciba 6-10 nap alatt itt van bármi, amit rendelsz, pont mint a Burberryben. A LV ugyanez. De az ikonikus darabokat általában meg lehet venni azonnal.

Szerintem pont, hogy a Burberryben nincs választék, általában nem találom meg, amit keresek, hiába hatalmas az üzlet. Plusz ki sincs rakva sokminden, bentről a raktárból kell kihozatni, de ugye ezt csak akkor tudod megtenni, ha konkrétan keresel valamit, és szerencséd van.

A Heavenbe nem tudom mennyire néztél szét, de mindig hatalmas a választék. Lehet a lépcsőt fel se fedezted.

A D&G mint üzlet, megszűnt létezni itthon kb 5 éve. A Silkában van pár dolog, de ők nem a D&G-ből tartják fenn magukat.

A Wolfordot ruhái csodásak, a bodykat bármikor, bármihez fel lehet venni pl.

Az Icons pedig egyre jobb, ezt csak így kiegészítésként írom.

2016. júl. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Dorottya palotában pedig meglepően olcsón lehet gyémántot vásárolni, bár nekem nem tetszik a választék, de ha valakinek bejön az a stílus, akkor jól jár. Pedig még árengedményt is kaptam volna már. Maradok a Tiffanynál.
2016. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem tetszik, ami itthon van, mert Londonba hatalmas a dömping mindenből.

Én a Guccihoz most ősszel-2015-betévedtem, egy szemüveges pasas jó hosszú idő múlva kérdezte meg hogy mit szeretnék...Addigra már távoztam is. Egy két barna csúnyácska bőrkabát lógótt a fogasokon, meg egy egy pulóver de a kinti választék ötöde sem...

A Guccit amúgy sem szeretem.

Az Iconban egyszer jártam két éve talán, és azt mondta az eladó hogy micsoda gyönyörű darabjaik vannak, hát én csak néztem kb 8 pár cipő volt kirakva azonkívül semmi.

A Heavenben lent is voltam és amikor bementem Patricia Pepe márkájú szőrmedszeki 800 ezer forintért volt kirakva, hát majdnem felnevettem. Az nem márka.

Stella cuccait nem kedvelem sem itt, sem ahol élek.

Tiffany nagyon szép, de nekem pár éve nem tetszenek a kollekcióik, egy pink számlapos brilles pink bőrszíjjas Chopard órán gondolkodtam de végül is úgy döntöttem nem engedhetem meg magamnak, van már egy másik órám így nem vettem meg és azt hiszem már bevonták a kínálatból.

A Woolfordot szívből utálom, a látásától kiráz a hideg :)

2016. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, Bp-t nem hasonlíthatjuk egyetlen más külföldi nagyvároshoz vásárlás szempontjából. De ha kell valami, akkor itt is megkaphatod, csak várnod kell. Gucciban velem mindig kézségesek, a választék kicsi, de megrendelik ha kell valami. Nyilván én is sokkal többet vásárolok külföldön.

Heaven 2 éve megszüntette a Patrizia Pepe ruhák forgalmazását, abszolút egyetértek, nem márka. Stellát én szeretem. Azóta a Heaven több más márkát forgalmaz, pl Marant, Valentino.

Icons is behozott több márkát most, régebben üres volt kb az üzlet, így van. Most van választék, viszont az eredeti ár másfélszerese minden, így nem éri meg, ha megrendelem pl luisaviaroma-ról vagy mytheresarol ugyanazt, sokkal olcsóbban kapom meg, és két nap múlva itt van. Vagy kiugrom érte Bécsbe.

2016. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!