Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szanalmas lennek, vagy mit...

Szanalmas lennek, vagy mit gondolnatok? 23L

Figyelt kérdés
Tisztaban vagyok azzal, hogy a piros szin dogos, ezert barmilyen ruhat veszek, mindegyik piros szinu es ezt rendszerint csak feketevel kombinalom, vagy bezzsel. Hulye vagyok, hogy azert veszek csak 2-3 fele szint, mert a ferfiaknak bejon?
2016. jan. 10. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nem baj az, ha veszel olyanokat, amik nekik tetszenek, de azért inkább magad miatt kellene öltözködnöd. olyanokat kéne venned, amik neked tetszenek. na meg nem csak ezekben a színekben lehetsz dögös és tetszhetsz a férfiaknak.
2016. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik akkor nincs vele semmi gond, magadnak öltözködj jól mondja az első...majd leszoksz róla..
2016. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bármiben lehetsz dögös.


Nem csak ilyenben:

[link]


Nézd! Szerintem ez jobban néz ki, és visszafogottan dögös:

[link]

2016. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Igen,mivel nem is mindenkinek jön be.
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

De ez még nem szánalmas!!

Csak butaság...és fölösleges. Nem egy szín miatt fogsz valakinek tetszeni :)

2016. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem, ez nem szánalmas. Viszont be kel lvallanom, unalmasan hangzik. "hogy azert veszek csak 2-3 fele szint, mert a ferfiaknak bejon?". Nem lehet, hogy neked tetszenek túlságosan ezek a színek? Mert mi pédlául az életben nem mondtuk ki, hogy "Te, dögös aza csaj, mert csak fekete meg vörös van rajta". Vagy hasonlók.

Szerintem az a fontos, hogy valaki ne nézzen ki hülyén egy ruhában. Ha ez megvan, onnantól szinte midnegy, milyen színt visel - jó, niylván nem, temetésről, esküvőről... van msot szó. Szóval szerintem merj kísérletezni, és úgy öltözz, hogy előnyödre váljon!

2016. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a ruha színe számít, hanem az, ahogy viseled.
2016. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy-egy szín dobhat a vonzerődön,de soha nem egy szín miatt fogod vonzani a férfiakat.Fizikális kinézet+kisugárzás,ha ez nincs meg,a hajadat is pirosra festheted.
2016. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, hanem csak szimplán hülyeség, és unalmas is így a ruhatárad. Nem csak ebben lehetsz dögös, aki jó csaj, az melegítőben is dögös. Persze nem azt mondom, hogy melegítőt kéne hordanod, csak érted...
2016. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!