Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerulnek a HRVT...

Mennyibe kerulnek a HRVT ruhak/kabatok kb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 16:13
 1/3 anonim válasza:
A ruhák olyan 14 ezer ft körül mozognak. Számomra sajnos nagy csalódás volt, a ruhák az általuk feltöltött fotókon ezerszer jobban néznek ki véleményem szerint. A másik nagy problémém a ruhák minősége volt, kezdve hogy szinte az összesból cérnaszélak lógtak mindenütt, maga a ruhák anyaga is elég silány. Ennyi pénzért szerintem nem éri meg, mondom ezt úgy hogy én teljesen oda voltam értük, amíg élőben nem láttam. Ja, és arról nem is beszélve hogy van olyan átlag ember (nem modell alkat) akinek ez tényleg előnyösen áll?!
2016. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy egy ilyen tömegízlésnek megfelelő silány kapcarongy mit keres a Louis Vuitton bolt közelében. Komolyan nem.

Egyszer bementem aztán ki is jöttem.

Ahoz az előző hozzászóló írja, a képeken ezerszer jobban kinéző ruhák, és eleve furcsa hogy egyméretben" van gyártva ami jól áll valakin 36-os méretben az hogy állna jól 42-ben?

2016. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok: Teljesen igazad van, arról nem is beszélve hogy mikor én voltam a boltban megnézni a ruhákat, (biztos látszott rajtam hogy nem most szálltam ki a Porschemból :D) úgy néztek rám a boltban mint egy ufora, még vissza se köszöntek, se a "kedves tervezőcske" Dóri, se a cicababa eladólány. Hát ennyit erről...
2016. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!