Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Business casualhoz milyen...

Business casualhoz milyen nagy táska? (férfi)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

munkahelyemen "business casual" az öltözködési előírás, viszont munka után sportolni járok, így szükségem lenne egy olyan táskára, amibe belefér az edző cipő, törülköző, váltó ruha, papucs.


A jelenlegi sporttáskám elég stílus idegen, tudnátok tanácsolni valamit, hogy milyen stílusú táskát keresgéljek? (cipőből/övből barnát és feketét is hordok, de nem baj, ha a táska csak az egyikhez illik).



2016. jan. 1. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
ui: Ha valaki tud olyan fórumot, ahol ilyen témában lehet kérdezni/olvasni, annak is örülnék. Köszönöm!
2016. jan. 1. 19:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk néha jöttek külföldiek, ők kivétel nélkül fekete hátizsákkal jártak (öltönyhöz). Ilyesmire gondolok, ami az asztal alá állítva majdnem úgy néz ki mint egy bőrönd.

[link]

De ilyeneket is el tudok képzelni:

[link]

[link]

2016. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Business-casualhoz szerintem ezek lennének jók:


[link] (Eltérő színben, ruhatáradhoz igazítva)


[link] (Duffle-bag)



Ez szerintem már túl nagy, legalábbis a modell méreteit figyelembe véve: [link]



Ha angol nyelvű férfidivatfórum megfelel, tudok ajánlani egyet. Többségében a divat iránt érdeklődő férfiak kommentelnek, nagy ritkán beugrik 1-2 modell/szakértő.

2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


#3-as: az első szerintem még nagyon lapos, hogy elférjek benne, pedig az jól néz ki. Nincs gondom az angollal, így örülnék, ha leírnád a címet.

2016. jan. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!