Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet manapság normális...

Hol lehet manapság normális fiatalos, divatos, női szövetkabátot venni közepes áron? Milyen márkák vannak? (Márka, vagy debreceni bolt érdekel. )

Figyelt kérdés
Mostanában nincs nagy választék, mert kevésbé divatos a szövet, de 30-40 ezerért szeretnék, valami szépet, Artz Modell stílus tetszik, de az túl drága. Rouge, Orsay, Promod, Reserved, Szöszy már kilőve, Amnesiá-t megfogtam, és leesett a gomb, de jó se volt...

2015. dec. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A Szöszy tök tartós, mi vele a probléma?
2015. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mango, Zara?
2015. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le, de én kínaiban vettem, 6500 forintért, gyönyörű, nagyon jól áll, mindenki megdicséri, még azok is, akik nagy márkák boltjaiban vásárolnak. Meg nem lehet róla mondani hogy kínai, nagyon jól néz ki, és jó meleg, és minőségben sem tűnik rossznak, jó pár évig meg lesz még, úgy érzem.
2015. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Zara nyert, nagyon akciósan egy outletben (nem turkálóban) találtam 5000-ért. Kb. tavalyi modell lehet, de teljesen jó.
2015. dec. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!