Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Grunge stílusú ruhák?

Grunge stílusú ruhák?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Grunge stílusú ruhákat szeretnék hordani.

Nem vagyok igazából az a divatmajom mint az általában ilyen korban lévő lányok (14 éves vagyok). Én nem csak azért hordom a Nirvana-s pólót mert "húú de tetszik a logó, meg mert menő", hanem én szeretem.

(Nem tudom a képeken mi milyen stílus, szerintem grunge, de nem tudom pontosan.)

Ehhez hasonló cuccokat hol tudnék megfizethető áron venni?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Dr Martens bakancshoz hasonló bakancsot tudtok-e mondani? :)


Köszi a válaszokat. :)



2015. dec. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) talán ez a válasz nem fog tetszeni, de ilyen gardróbot a turkálókban való hosszas keresgélés, padlásfeltúrás, férfiosztály átnézése és ruhák átalakításával(+webshopok) lehet összehozni
2015. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát okés.

Köszi :)

2015. dec. 23. 18:20
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Először is, azt tanácsolom neked, hogy soha ne keverd össze a "pale-tumblr-""""""grunge""""""-undorító-szar" stílust az igazi grunge-al. A negyedik linken látható póló egy tökéletes példa erre. Az talán az egyre inkább elterjedő "tumblis" lányok divatja, akiknek fogalmuk sincs a 90-es évekről.

Egyébként, egyet kell, hogy értsek az előttem szóló illetővel, a turkáló egy igazi kincsesbánya, ha ilyen cuccokat keresel. Semmi baj nincs vele, ha turizol. Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs pénzed drága ruhákra, hisz te csak egyedi akarsz lenni. Illetve nézz szét apukád szekrényében, ha szerencséd van, anyukádnak is akadnak régi, jó állapotú ruhái. :)

Ha drágának találod a Martens-t (különben szemtelenül az), a Deichmannban, esetleg New Yorkerben szoktak hasonló bakancsokat árulni, ősz környékén ki lehet őket fogni. Creepert nem láttam Magyarországon, ha a szüleidet rá tudod szedni, rendelj bankkártyával a tukshoes.com-ról, ha eredeti cipőt szeretnél, illetve Vaterán is szétnézhetsz. :)

És amúgy hajrá, keresd önmagad, én is ennyi idős koromban kezdtem rájönni, hogy a tömegemberek szarok. (Most 16 vagyok)

2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cseppet késve,de én ezt a stílust képviselem :D

Turiból,anya/nagyi/papa szekrényéből jutok ilyen cuccokhoz.

Nekem Dockers bakancsom van c:

2016. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Steel bakancsokat csak ajánlani tudom :) az enyém alig van kirepedezve 4 év mindennapos használat után
2016. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval,valószínű h ezzel a válasszal kések de nem nagyon érdekel..

Oszinten a linkek közül van pár elég borzasztó.

Én általában grunge bandas pólókat hordok ingekkel és lyukas gatyaval plusz martens bakancs

Na most:Én a rock pince nevű helyről veszek bandas pólókat,inget plázákban néha lehet találni ami jó,de inkább turkalokban keresd,a martensem jofogasrol van,ott vannak egész olcsók...de én nagyon ajánlom a turkalokat

2019. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!