Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép a női piros...

Szerintetek szép a női piros mű/bőrkabát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy divat a bőrkabát de kíváncsi lennék, hogy nem furcsa ebben a színben? Nektek tetszene?


képem sajnos nincsen.


2010. márc. 21. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
fel nem vennék olyat...feketébe igen.
2010. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia hááát... attol függ hogy milyen piros, mert nekem van fehérbe, feketébe meg lilába is szoval lehet azt is felvenném...
2010. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan szép, élénk piros :D
2010. márc. 21. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Jeans Clubba voltak/vannak, nem vettem csak néztem.
2010. márc. 21. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a stílusod.. mertugye nem mindenkinek passzol. Ne más véleményére hallgass ebben, ha meglátod és beleszeretsz és azt mondod: "ez én vagyok" akkor vedd meg :) de ha egy minimális kétséged is támad felőle, akkor ne, mert lehet, hogy feszélyezve éreznéd magad benne és akkor pénzkidobás. Én is így szoktam ruhát venni; 100-ból 5ször ha találok valamit :D
2010. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mindenféle élénk színű bőrkabi, de tudni kell viselni :)
2010. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap próbáltam fel, nekem nem tetszik, nem olyan szép az a piros, mint amilyennek lennie kéne (: Sötétkéket vegyél.
2010. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!