Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabok mutatnak...

Milyen ruhadarabok mutatnak jól egy férfin ami vonzóbbá teszik a megjelenését, de nem kell bankot rabolni érte?

Figyelt kérdés

Szembesülnöm kellett, azzal a problémával, hogy 30 éves koromra ideje egy pár olyan ruhát is venni, ami egy vacsorára, vagy egy randira fel tudnék venni. Sokszor hallom, hogy a stílusos öltözködés nem pénz kérdése, hanem inkább izlésé. Ebben szeretnék kérni egy kis segitséget. Azt gondolom, ezt a kategóriát inkább lányok olvassák, így biztos tudtok segíteni, hogy ne csak poló+farmer+cipzáros pulcsi kombó legyen az amiben egy randira vagy céges rendezvényre el tudok menni. Vagy ha van valamilyen írás, ami ebben segít.

Köszönöm szép napot!


2015. nov. 21. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ing esetleg öltöny
2015. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából ismerni kellene az ízlésed hozzá. A sportosan elegáns mindig jó választás :)

Egy farmer, sportos cipő, ing, bőrdzseki. Esetleg a kötött kardigán ahogy Justin Timberlake is hordta :)


Nekem ezek nagyon bejönnek A párom sajnos nem igazán ezt a vonalat követi, de persze én nem szólok bele, neki nem tetszik :))


[link]


[link]


[link]


[link]


Több képet nem linkelek szerintem kb egyértelmű mikre gondolok :)


30.N

2015. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ő lemaradt :)

[link]

2015. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Úgy gondolom ezek elég jók 30 körülieknek. Szerintem mindenhol kapni hasonló cuccokat, a legolcsóbb helyeken is.

2015. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az utolsó kommentben levő ruhák nekem mar túlságosan formalisak, nem hiszem, hogy jól éreznem magam benne mint átlagos viselet. Viszont a második kommentben levők azok nagyjából tetszenek, az en "stílusom", ha lehet igy nevezni, ennél sportosabb, de akkor beszerzek par ilyen jellegű ruhadarabot. Köszi szépen mégegyszer!
2015. nov. 21. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem farmer ing zakó kombó mindig nyerő.
2015. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Ezt érdemes elolvasni [link]
2015. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér ing,vagy a sötét kék ing az mindig nyerő..akár egy randin vagy céges rendezvényen.Egy fekete farmerrel. Egyszerű dolgok ,de mégis klasszak.:)
2016. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!