Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megtámadna valaki használná...

Ha megtámadna valaki használnád a magassarkú cipőd, csizmád védekezésként?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 19:09
 1/8 piriiiii ***** válasza:
82%
Ha könnyen lekapható a lábamról, akkor igen.
2015. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2015. nov. 18. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha könnyen és gyorsan le tudom venni, a sarkával ütnék.
2015. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
használnék mindent. a kukijába rúgnék a hegyes elejével, harapnék, kinyomnám a szemét stb. :D
2015. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belenyomnám az orrába és várnám hogy elvérezzen... aztán felvagdalnám a nagykéssel amit mindig a bugyimban hordok és megsütném a szerencsétlent vacsira.
2015. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megtámadna valaki, akkor egyreszt akkora zajt csapnek, amekkorát csak lehet, masreszt ha tudok, elszaladnek (ami az én esetlensegemmel maximum mozgássérült támadó esetén kecsegtet barmi eredménnyel, vagy ha pont egy busz mellett támadnak meg es gyorsan felugrik ra), ha az első 2 nem jon be, akkor pedig annyi kellemetlenséget okoznék, amennyit csak lehet, hatha ugy dont az illeto, hogy nem eri meg. Szoval igen, ha az egyetlen érdemben magassarkunan nevezhető, 8 centis cipőm nem egy fuzos bokacsizma lenne, akkor bevetném. Igy bajos lenne, hogy "várj egy percet, kikotom a cipőfűzőm". De rúgni attol meg lehet vele. Remelem ha valaha megtamadnak (ne támadjanak meg), akkor nem az ev azon keves napját választják ki, amin magassarkuban vagyok, hanem a többit, amin Steel bakancsban.
2015. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,kitaposnám a belét
2016. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az hülyeség, hogy valaki lekapná a lábáról. A sarokrésszel egy jólirányzott rúgás az érzékeny pontra, aztán futás. Mondjuk én egy ilyen vadállatnak azért a fejét is megrugdosnám.
2016. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!