Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb mennyi havonta érdemes...

Laci911 kérdése:

Kb mennyi havonta érdemes cipőt venni?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki nem varja meg hogy ki lyukadjon vagy be budosődjön

2015. nov. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha kínai cipőd van akkor félévente, ha Adidas akkor 4 évente.
2015. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha igényes ember vagy, és minden nap fürdesz, zoknit cserélsz nem büdösödik be. Néhány havonta ha van szaga nem árt kimosni.
2015. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 képzeletbeli válasza:
Évszakonként érdemes szerintem, vagyis nyilvánvaló, hogy külön nyári, téli és átmeneti cipôd van, de - szerintem - nem kell minden évben új bakancsod beszerezned, ha a tavalyi még jó. Szóval minôségtôl függ. Nyári szandáloknál pl évente veszek újat, mert eljárom/elszakad, de egy csizmám akár már harmadik évét tapossa és jól bįrja. Hogy bebüdösödnek-e az már más, egyrészt az ellen lehet tenni, és nem kell feltétlenül kidobni a cipôt, mássrészt ez is minôségfüggô
2015. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes párhuzamosan többet hordani akkor kevésbé kopik

kb fél évente.

2015. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről tartok két pár háromévszakos "kilépő" cipőt, két pár téli cipőt, két pár alkalmi cipőt, illetve otthonra és mocskosabb helyekre megtartok párat az elrongyolódott cipőim közül. Így nem is veszek csak akkor, ha valamelyik már elhasználódik.


Mivel nem egy pár cipővel nyomom le az egész évet, elég sokáig bírják. 3-4 évig vagy még tovább. Nekem egyébként is jobban megéri áldozni a minőségre, nagy méretet hordok, sokszor problémás méretben és fazonban is megfelelőt találni.

2015. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes ha újra van szükséged valami miatt... mi nem tudhatjuk hogy ez nálad mikor van. Én akkor veszek cipőt ha valami nagyon megtetszik... ami nem túl gyakori. Vagy ha az előző már hordhatatlan.
2015. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig az évszaknak megfelelő cipőben járjál, és lehetőleg váltogasd, hogy ki tudjon száradni, ha esetleg mégis beleizzadna a lábad. amúgy akkor vegyél, ha csak nem divatozni akarsz, amikor szükséged van. én alapból utálok vásárolgatni is, meg 2 havonta új cipőt venni a tönkremenők miatt, inkább veszek drágán egy cipőt, ami viszont évekig jó, minthogy olcsón, de 2 havonta kelljen újat venni, kérdés persze, hogy végülis melyik megoldás az olcsóbb, de persze, ha valakinek nincs hirtelen 40 ezre egy jobb, tartósabb cipőre, akkor érthető, és akkor persze az olcsóbbat kell venni...
2015. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!