Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tipp öltözködésre?

Tipp öltözködésre?

Figyelt kérdés

26 vagyok, hímnemű :D

Felvázolva a helyzetet: egyetemről szakmai gyakorlaton bankban voltam, ahol az öltöny+ink+nyakkendő összeállítás kötelező viselet volt. Én ezt szeretem, szívesen jártam be így minden nap, és mivel úgy terveztem,hogy a jövőben hasonló helyen fogok dolgozni, így vannak ingjeim, nyakkendőim és néhány öltöny is.

Az elgondolás félig-meddig megvalósult, mert most is bankban dolgozok...de hátsó területen, ahol semmilyen előírás sincs,hogy mit kell viselnünk, így mindenki hétköznapi, utcai ruhában jár be dolgozni. Így, mivel nem akarok kilógni a sorból, én is így megyek minden nap. Csakhogy én ilyen ruhákból a kényelmeseket szeretem, de ennél "komolyabban" vagy úgymond elegánsabban szeretnék járni, hiszen már nem vagyok kölyök,hogy farmerben és pólóban essek be dolgozni.

Igen, tudom, vegyek fel inget. De az inget csak zakóval szeretem, magában nem.


Valakinek van valamilyen tippje?


2015. nov. 16. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan 26 évesen ez foglalkozhat? Ha 16 lennél még talán oké... Hordd azt, amiben jól érzed magad, ennyi.
2015. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Smart casual - ihletődj. :)

[link]

2015. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szolid, hosszú ujjú pólóval is felvehetsz zakót.
2015. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. jókat küldött. :D
2015. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm, meg a volt párom és kollégái is ing-farmer-pulcsi. Elegéns, mégsem puccos. :)
2015. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!