Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora a legrövidebb szoknya,...

Mekkora a legrövidebb szoknya, amit még felvennétek?

Figyelt kérdés
illetve hány cm-s a legminibb szoknyátok?

2015. nov. 7. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán hordok szoknyát, szerintem kényelmetlenek. [link] Ennél rövidebbet nem vennék fel, akkor már folyton figyelnem kéne, hogy ne legyen kint a seggem.
2015. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hordok szoknyát, de átlátsztalan harisnyával egy combközépig érőt poénból még bevállalok.
2015. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Inkább combközép alatt érjen, már a combközép hossznál is folyton ingerem van,hogy húzkodjam lefelé.
2015. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálam az utolsó kettő a max.:


[link]

2016. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
Mint férfi szólnak hozzá a témához. Az akit idegesít joga van hosszabb szoknyát viselni. De miért van az, hogy már évek óta az utcákon csak kizárólag nadrágos nőket lehet látni? Ti nők miért nem öltözködtök egy kicsit nőiesebben? Engem a hosszabb szoknya nem zavar. Habár férfi szemmel nézve a rövidebb egy kicsit jobban megmozgatja a fantáziát.
2016. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eppen h nem mozgatja meg a fantaziat,ha mindent kiraknak eled...
2016. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Számomra és az elfogadott legrövidebb hossz az az a hossz ha magad mellé teszed a kezed s amíg leér az ujjad a combodon.

Hosszt azért nem írok cm ben mert vannak szoknyák amiknek alacsony vagy magas a derekuk.

23-N

2016. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én imádom a minit, nem is nagyon van hosszú szoknyám.

Hétköznapokon általában combközépig érőket hordok, de a páromnak gyakran felveszek nagyon szuperminit is tűsarkúval, meg tudom vele őrjíteni....)

2020. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!