Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy divatos viselni egy...

Hogy divatos viselni egy Converse cipőt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sehogy, olyan igénytelenül néz ki, de ez csak az én véleményem
2010. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne igénytelen?! Szerintem rendesen bekötve valami szűkebb szabású nadrággal. Akkor tényleg igénytelen, ha piszkos, és nincs bekötve.
2010. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felhúzod a lábfejedre és a 2 fehér madzagját megkötöd szép masnira és ennyi... amúgy meg rühellem a converse-t 16e egy kínai tornacipőért? >_<
2010. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát szerintem egy csőnadrággal mutat jól, polóval. A cipőfűzőt meg csak egyszer kösd meg és tűrd be, hogy ne látszódjon egyáltalán. Meg hát gyakran kell tisztítani az tény. Ruhák hozzá ilyen Bershkás, New Yorkeres és még H&Mesek illenek szerintem, legalábbis azokkal mutat jól.
2010. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Húzd a fejedre, úgy a mutatós. Ja nem jó, mert eltakarja az egyik szemem sír, a másik haj fejedet.
2010. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

miért kell beszólogatni??:)

szerintem betűrve is jól mutat, vagy ha csak a nyelve van kívül..:)

2010. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha középsulis vagy, akkor hord úgy, ahogy jólesik. De jobban jársz, ha rendesen befűzöd, bekötöd a cipőt, mert orra lehet esni benne.

Ha már megvolt az érettségi, akkor sehogy se hord, max. úgy, hogy a farmer ráér a cipőre, s nem látszik a szára. Úgy elmegy.

2010. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam h nem kötöm be masnira meg semmire hanem a nyelvét előre hajtom a cipőfűzőt pedig betűröm oldalra :)
2010. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


bekötöd és a füzőt bedugod a nadrágod szárába hogy ne látszodjon:)

2010. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

fehér converse-farmer gatya-bőrkabát ( ha lány vagy)

;)

remélem segittettem:D

2010. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!