Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zarában vettem farmerruhát....

Zarában vettem farmerruhát. Milyen cipőt vegyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

A tavaszi trendből vettem egy farmer ruhát. Felül pánt nélküli, a szoknya pedig rakott mini.

Milyen cipővel vegyem fel? Papuccsal...ha strandra megyek az ok..de ha suliba? mondjuk kis boka csizma, és abba veszek ami most divat térd harisnyát(calzedoniás) hm? az úgy gáz?:D

vagy magas sarkúval..ez egyszerű fekete, elől nyitott..aba is lehet venni szolidabb harit ugye? ami térdig ér..calzedoniás újságban láttam...


2010. márc. 17. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem bokacsizmával nem nézni ki olyan jól..mondjuk balerina cipö vagy magassarku:)
2010. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bokacsizma sztem belefér, bár tény, hogy a magassarkú jobban mutat. Térdharisnyával én biztos nem venném fel akár divat akár nem. (Bár lehet h én teljesen más típusra gondolok mint te :)) Szerintem vagy ne vegyél alá semmit, vagy esetleg combfixet vagy rendes nylon harisnyát.
2010. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

első kép..szinte majdnem teljesen ugyanilyen, csak a cickónál van egy kis csipkés szmötyi.

de ..most mikor jó idő lesz akkor a csizma igen csak bután fog kinézni nem?

de kösz az eddigi válaszokat!!!

2010. márc. 17. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
fapapucs
2010. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bokacsizmával jól néz ki, hacsaknem fekete, akkor nem. Nyárra saruval is oké, vagy fapapuccsal.
2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!