Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsabb stílus 16 éves fiúnak?

Elegánsabb stílus 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Tudnátok ruhákat linkelni (ha lehet árral együtt), hogy szerintetek miből milyet kéne? Cipő, nadrág, ing, kabàt (esetleg pulcsi). Suliba járok, de az elegánsabb stílus tetszik.
2015. okt. 23. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2015. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]



nézz körül ezen az oldalon

2015. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link] [link]

szerintem egyszerű darabok is lehetnek stílusosak. [link] szerezz be kötött pulcsikat barnát feketét,szerezz be ingeket szövetkabátot pl ilyet [link] vegyél pár jó sálat pl kockásat,kötöttet végül ebből mindegy milyen.Nadrágból egy barna vagy szürke vagy fekete(feketéből muszáj mert alap) jó lenne.cipő pl.: [link] vagy [link] vagy [link] Bocsi ha te teljesen más stílusra gondoltál,sok féle elegáns stílus van én ezt szeretem ,de persze nem biztos hogy ilyet akarsz.Árat nehéz mondani,ha felmész egy márkának a honlapjára ott kb látod mi milyen árban van.

2015. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, én ilyesmi stílusra gondoltam, esetleg ami a legelső képen volt, amit a 3-as küldött.
2015. okt. 23. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
bemész a zarába oszt szétdikházol
2015. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit az első linkelt több szempontból is szörnyű, a legalapabb az, hogy öltönyt ne hordj 16 évesen. Majd a húszas éveid végén egy normális öltönyös/blézeres viselet jó lesz (nem ez amit linkeltek).


Amit ajánlani tudok:

Egy kötött vagy sima, egyszínű (minták nélküli), kerek-nyakú pulóver, ez alá fehér vagy világoskék galléros ing (gondolom nem kell mondanom, hogy a gallér látszódjon ki).


Ennél lazább egy elegánsabb kardigán és egy egyszínű póló.


Ehhez egy normális farmer. Lehet egyenes szárú (ne legyen túl bő), vagy enyhén szűkített (de ne nagyon) ízlésed szerint.


Cipőből egész jókat linkelt a hármas válaszoló. A lényeg, hogy visszafogott színe(i) legyen és ha bőr, ne legyen agyonlakkozott. Bár én inkább ajánlom a szövetcipőket ebben a korban.

2015. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 3. válaszoló 1. linkjéről beszéltem. Zakóra/öltönyre még nem gondoltam, mert ahoz túl fiatal vagyok.
2015. okt. 25. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!