Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányok, ti mit vesztek...

Tini lányok, ti mit vesztek fel holnap suliba?

Figyelt kérdés

Ma mi volt rajtatok? Kort is légyszi.


13/L



2015. okt. 12. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én ma ilyesmit vettem fel, illetve reggel volt egy bőrdzsekim is:

[link]

Holnap valami hasonlót tervezek felvenni:

[link]

Szintén 13/l :)

2015. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Feketés szurkés pántos polo,fehér felirattal.

Nadrág egy sotét kék csőfarmer.

Fekete acélbetkós :)

Meg egy sotétbarna,majdnem fekete bőrdzseki.És fekete,szegecses bőr válltáska.

Holnap meg nem megyek suliba de ha mennék,akkor talán: Egy sima fekete atléta,rá egy AC/DC-s pulcsi(elég meleg),erre farmerkabát..nadárgnak pedig vagy egy fekete,vagy egy kék színú.Esetleg egy mintás vastagabb cicandrág,mivel a pulcsi takarja a fenekem.Ehhez ugyanaz a táska szerintem,bakancs az meg meglehet nem acélbetétes,hanem egy sima sotetbarna lenne :)

2015. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2# vagyok,a kor lemaradt.15/L
2015. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma egy három mérettel nagyobb, laza pulcsi volt rajtam, fekete, szűk farmerrel, és egy kopott barna bakanccsal.

Szerintem holnap a rövid, vörös, kord blézeremet veszem fel, fekete, feszes toppal, magas derekú, szűk kék farmerrel, a szétkopott övemmel, és a bakancsommal...vagy fekete/drapp Converse cipővel.

Vaaagy...

A fekete bőrdzsekimet csipkés szélű, vörös, szűk toppal, és a kék farmer+öv kombóval....

Még nem tudom.

2015. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, persze jöhetnek még! :)

Én holnap egy fekete farmerben, egy háromnegyedes ujjú méregzöld, fekete feliratos pulcsiban, és egy krémszínű bőrdzsekiben megyek. A cipőm egy halvány türkizzöld Converse lesz. Kiegészítőnek egy kis, fekete 'bajusz nyakláncot" fogok felvenni.

2015. okt. 12. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma:

Passzos kék farmer, piros converse, fekete-fehér-piros Star Wars-os póló + hosszú ujjú piros-fekete kockás ing (kb így 40.media.tumblr.com/ac04ac42c173d23ab3bf99709374e4b9/tumblr_nkw8qb30CA1u7wweto8_400.jpg)


Holnap:

Ugyan az a farmer és cipő. Flash logós pólóval és egy mustársárga kapucnis pulcsival.


15/l

2015. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Neked is! :)
2015. okt. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!