Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri tornacipőt...

Szerintetek megéri tornacipőt vennem tavaszra, nyárra?

Figyelt kérdés

Nem Converse-t akarok mivel annak kicsit húzós az ára és annyit nem szeretném használni..Láttam a Deichmannban 3-5 ezer forintért egyszínűt,szerintetek az megéri?Esetleg hogy tudok rá mintát csinálni,csillagra,tinta foltokra gondolok?

Köszi


2010. márc. 15. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
tornacipőben nem tornázni szoktak?
2010. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen:) De én utcai viseletre gondoltam
2010. márc. 15. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább Converse, a Deichmannban a tornacsukák nekem 1 hónapig sem bírták. Tavaly augusztus óta Conversem van.:)

De ha neked egynyári cipő kell akkor vegyél a Deichmannba vagy 5 párat kb.:D

2010. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de ha már veszel 3 pár Deichmannosat akkor ugyanott vagyunk árban. Vagyis kijön belőle egy Converse.:)
2010. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal. A Converse tartóssága és minősége kompenzálja az árát. Nem mellesleg: volt már Conversed? Ha nem, mindenképp próbálj fel egyet, sokkal kényelmesebb és egyből beleszerelmesedsz... teljesen más, mint a deichmannos.
2010. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából,nem mindennapra hordanám..Mert már van 2pár magassarkúm egy másik nike sporcipőm és ezeket hordanám felváltva...És nem igazén szeretnék kiadni egy tornacipőért 10nél többet...Más ötletetek nincs hogy 3-6 ezer forintért hol tudok venni?
2010. márc. 15. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
20:24 voltam: pedig abszolút megéri, de érdemes körülnézni aukciós portálokon, ott van olcsóbban Converse is... Nem hagynám ki, mindenképp próbáld meg.
2010. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha viszont mindenáron olcsót akarsz, vegyél deichmannosat. a kínaiban is van. mintát rá textilfilccel vagy sima alkoholosfilccel tudsz csinálni. na rontsd el, mert nem tudd leszedni. :DD
2010. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a Converse meg a deichmannos között választhatsz csak azért. Van pl. a Levisnek is tornacipője, én 8000 Ft körül vettem, és kb. ugyanannyira tartós, mint egy converse. Mielőtt leszólna valaki, olyanom is van, szóval van hasonlítási alapom. Régebben a deichmannban én is vettem tornacipőt, azok mondjuk elég sokáig bírták, pedig én minden nap hordtam. De ez pl. egy tök jó ötlet, hogy kidekorálod. :)
2010. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vennék ilyen nevenincs tornacipőt, akkor 3000 ft-nál nem adnék érte többet az tuti.
2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!