Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy télre hány pár csizmat?...

Egy télre hány pár csizmat? (Lányok, hölgyek)

Figyelt kérdés
Hölgyeim ha valami olyan csizmát láttok meg,max.mennyit veszel meg egy télre?
2015. szept. 27. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy normális csizma, azért nem csak egy telet bír ki. Nincs egyébként nálam maximalizálva a szám. Annyira amúgy sem szeretem a csizmákat. Kell egy barna, vagy szürke és egy fekete. Ha az egyik tönkremegy a következő télen veszek egy másikat. Ezek a hosszúak. Kell egy bokacsizma is. Abból is általában fekete, mert azt tudom a legtöbb mindenhez felvenni. Emellett van egy bakancsom és zárt magassarkúim ( [link] plusz egy sport cipőm. Ezeket hordom télen.
2015. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy magasszárú csizmám, meg egy bakancsom. A bakancs tavalyi, a csizma régebbi. Szerintem csak akkor fogok legközelebb venni, ha valamelyik majd tönkremegy, feleslegesen nem veszek, csak mert megtetszik valami.
2015. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy magassarku csizmam van, illetve jelenleg egy sincs, de telre veszek egyet, meg egy hotaposo, iteletido esetere.
2015. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tavaly őszi bakancsba jártam télen, aztán decemberben vettem egy fehér hótaposót(7000.-), azt hóban hordtam. Aztán karácsony után vettem ugyan olyan hótaposót, csak barnában(3500.-),egy sportos fekete bokacsizmát (2700.-) és egy bakancsot (2500.-)

Ezeket addig hordom, míg tönkre nem mennek, utána kertbe/piacozni jók.:)

2015. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy barna csizmám, általában azt hordom (idén megpróbálok beszerezni egy feketét is, de általában minden csizma bőr rám), van egy fekete bokacsizmám (ezt ritkábban hordom, mert nagyon bő, így csak nadrághoz tudom felvenni), illetve van egy téli túracipőm. A túracipőt inkább csak akkor hordom, ha nagy hó van, mivel nem ázik be, meleg, így nyugodtan belemehetek a nagyobb hóba is.
2015. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 6 pár bokacsizmám van és 2 pár magasszárú. A magasszárúak térdig érnek egészen és lapos szárúak.. Plusz van egy bakancs forma bokacsizmám.

Ha valami nagyon megtetszik és belefér a keretbe akkor megveszem de ez olcsó kategória pl CCC vagy Deichmann. Egy pár Sholl bokacsizmám van a bakancs Lasocki, meg a magasszárúak is bőrök a többi olcsó műbőr.

2015. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös. Üdv a klubban. Nem tudok normális csizmát venni, mert, ami hosszában jó centikre eláll felül a lábamtól. Marad a fűzős bakancs.
2015. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Összesen 7pár van amit télen hordok

egy hosszú szárú bundás (szürke)

3pár boka csizma (fekete,barna)

egy bakancs (barna)

3pár telitalpú (barna, bordó)

A legtöbbet Ccc -ben vettem

2015. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!