Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi szabja meg mi éppen a...

Mi szabja meg mi éppen a divat a tizenéveseknél?

Figyelt kérdés
Egyik nap a suliba mindenki világos farmerbe és fehétr pólóba vagy ilyesmibe jár, egyszer csak hirtelen mindenki átvált fekete és bordó színekre. Honnan tudom hogy az én korosztályomnak mi éppen a divatos? Valami honlapot vagy újságot ne tudtok ajánlani? 13/l
2015. szept. 23. 15:48
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Általában az, ami épp bejön az üzletekbe, és egy tizenéves zsebpénzéből könnyen megvásárolható.
2015. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Az amerikai popsztárok, tinisztárok és divatvilág, ami bejön hazánkba és megkapható az üzleteinkben.


Szerintem nagyon gáz, hogy minden második tizenéves egyforma, nincs egyéni ízlésük! Csak a csordaszellem van.

2015. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második megkönnybültem véleményeden! Engem is nagyon zavar ez, hogy én más vagyok, teljesen más az ízlésem, de ha egyszer nem tetszik amit hordanak... :D
2015. szept. 23. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az zavar leginkább, hogy kb 3-4 éve csak feketét szürkét és bordót hordok. Mert ez tetszik, illenek hozzám ésatöbbi. Erre most mindenki elkezdett bordó meg fekete cuccokba járni, és irritál, hogy egy random ember azt látja rajtam, hogy én is olyan színeket hordok, mint a tömeg, magyarul én is tömeg vagyok.
2015. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!