Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid bőrszoknyához milyen...

Rövid bőrszoknyához milyen fölső illik?

Figyelt kérdés

Koncertre megyek szombaton és sokáig gondolkodtam azon, hogy mit is vegyek fel és végül a bőrszoknya mellett döntöttem de nem tudom eldönteni milyen pólót vegyek fel.

Ing vagy egyszerű póló? Vagy esetleg fehér fölső zakóval?

SEGÍTSÉG!

-Amúgy sötétkék ruhacipőbe megyek-



2015. szept. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletesen menne egy csinos és egyszerű fehér felsővel, és ha hűvösebb lesz egy idő, akkor egy bőrkabáttal vagy egy blézerrel. :)


[link]


[link]

2015. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lesz az idő* XD


Bocsi :D

2015. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármit fel lehet hozzá venni, topot, pólót, elegáns blúzt, bármit. A hastopokat hanyagold, kivéve ha elég magas derekú a szoknya.
2015. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ing, akkor egyszínű, ne kockás, vagy mintás. szerintem egyszínű (én feketét vennék, de hát én mindig csak feketét hordok...) pólót vegyél fel, ami nem túl kivágott, mert a bőrszoknya szerintem alapból egy feltünő darab
2015. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakzom a 4-es hez de én inkàbb fekete magassarkúval tudnám elképzelni.
2015. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ. milyen hosszú a szoknya? elegáns akarsz lenni vagy lazább? (milyen az a ruhacipő?)


én szerintem egy sima fehér, szürke vagy púderszínű toppal venném fel, időjárástól függően ujjatlannal, rövid- vagy hosszú ujjúval. de szerintem pl. egy kockás inggel is vagány lehet.

2015. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja, most látom, hogy rövid szoknya:D akkor felül semmiképp se legyen nagyon kivágott a ruhád, mert a bőrszoknya már eleve feltűnő darab. csíkossal is jó lehet (ha sima fekete szoknya)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Végül egy csikos (kék, fehér) felsőt húztam fel.

De független attól mindannyian jó tanácsokat adtatok. A legfontosabb, hogy jól éreztem magam benne! :)

2015. szept. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!