Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a jók márkák, vagy melyike...

Mik a jók márkák, vagy melyiket szeretitek, vagy milyen márkájú cuccaitok vannak. =)?

Figyelt kérdés
Válaszoljatok légyszikeee:D!!!♥
2010. márc. 12. 17:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
cool cat,papaya,stb,de csak olyan,ami nekem tetszik,az ritka,de ha noname,és jól néz ki,egy percig nem gondolkozom,hogy megvegyem e..
2010. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

cipő:Converse,Adidas,Nike

ruha:NewYorker,Bershka,Tally Weijl

2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%
Zara a kedvencem, minőségre és fazonra is szuper.
2010. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

H&M,Vans,Converse,Nike,Adidas,Zara,Next,Arena,Jeans Club...ennyi jutott most eszembe:D

13/L

2010. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
mindenből a Mayo Chix ♥
2010. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tally Weijl ♥

Nem vagyok ráállva a márkára, de egyszerűen belépek a bejáraton és a fél üzletbe szerelmes leszek. Eszméletlen jó cuccaik vannak. Imádom Tally-t, egy zseni.

2010. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezeken a "márkás" helyeken,amiket írtatok kínai cuccok vannak...Ugyanúgy kínában csinálják a cuccokat, kínaiaktól veszik és rávarrnak egy "márka"nevet.

Nem egyszer volt olyan, hogy az egyik boltban volt egy pulcsi ami tetszett, aztán elmentünk egy másik boltba és ugyanaz a pulcsi( nem hasonló, UGYANAZ) ott volt olcsóbban, más "márka"névvel...

2010. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: ezt persze nem a Vans, meg Gucci, meg ehhez hasonló tényleg igazi márkákra mondtam.

És mielőtt azt hinnétek, hogy valami beképzlet, hülye liba vagyok, elmondom, hogy nem, csak tudatni szerettem volna veletek az igazságot.

2010. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

embeer. utolsó előtti : mindent Kínában gyártanak,mert ott a legnagyobb a munkaerő. ˝Olcsón,és sokat˝ a mottó.

Csak nem azokkal a gagyi kínai gépekkel,hanem sokkal jobbakkal,vagy egyedien tervezve. Ezért márka,nem azért mert rá van írva. OmG

Amúgy vans,nike,h&m,etnies,dc,ilyesmik...

16/L

2010. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Converse,H&M,Philip Russel,Adidas,Puma,Budmil,Rebook,Kangaros.Ilyen márkájú cuccaim vannak.
2010. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!