Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni randi előtt? Hogyan készülődtök?

Figyelt kérdés
Mit vesztek fel? Hogyan sminkelitek magatokat? Milyen sminkeket használtok? A hajatokkal mit kezdetek? Körmök? Ide jöhet mindenféle ami fontos! 15/L

2015. szept. 6. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok,de azért válaszolok, ki tudja, hasznos lehet még.

Felvenni azt amit általában hordok :) egyenruhát.

Hajmosás fogmosás egyéb mosás alap, és persze megborotválom a pofázmányomat. Szebb ugyan nemleszek, de sokkal kényelmesebb így.

Ezenkívül elszívok egy cigarettát, elmondok egy imát, meghallgatok valami faja kis zenét is, aztán képzeletben feltűröm a zubbonyom ujját, és jöjjön aminek jönnie kell :))))))))

2015. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanúgy összekészülök, mint szoktam. Max annyival több, hogyha már kicsit szőrös a karom, leepilálom, meg a szemöldököm is megigazítgatom :D fogmosásnál plusz szájvíz, és indulás előtt egy rágó, azután viszlát :D
2015. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14:37, ez aranyos volt :DDD de igaz, nem kell túlkomplikálni, én se díszmagyarban megyek a csajos elé :)
2015. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én a természetesség híve vagyok, szóval a sminkem általában nagyon az alapokra korlátozódik, BB krém vagy alapozó, egy kis pirosító és szempillaspirál, színezett ajakápoló vagy halványabb rúzs/szájfény. Mivel igen fiatal vagy, nem ajánlanám az erős sminket.

A hajamat vagy hagyom simán leengedve vagy esetleg begöndörítem, ha nagyon semmilyen formája van jöhetnek a fonatok és a feltűzés.:)

A körmöm ritkán van kifestve akkor is általában körömerősítővel vagy valami nagyon favorit színnel.

A ruha már más kérdés, attól függ mi a program, ha csak moziba vagy sétálni, barátokkal találkozni egy sima farmer és egy csinosabb blúz megteszi, ha már kicsit hivatalosabb akkor ruha/szoknya+felső.

Nagy táskát nem szoktam cipelni, egy kis oldaltáska bőven elég, és általában kényelmes, jól megszokott cipőt veszek.

De igazából túlzott készülésre szerintem senkinek nincs szüksége, ne aggódd túl a dolgot, csak lazán! :D

19/L

2015. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam randira öltözni.
2015. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

hajatmosok, beszaritom

arcomat alaposan letisztitom alapozot hasznalok szemceruzat es spiralt, neha tus

borotvalkozom + szemoldokom kiszedem

parfumot hasznalok (es termeszetesen dezodort)

a kormom mindig kifestem

es sokkal csinosabban oltozom mint altalaban, sexy fehernemu

szeretem amikor a baratommal vagyok es irigy mert tudja hogy jo noje van es meg kell dolgoznia hogy az ove maradjak :')

2015. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15:11

Hahaha nagyon vicces -.-

2015. szept. 6. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam, még nem voltam randin, pedig nem vagyok fiatal, de nyilván elegánsan és tisztán mennék.
2015. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem csinálok.

Legyek tiszta, a ruhám legyen kényelmes, alkalomhoz illő (randihelyszínfüggő) és szintén tiszta, de soha nem pakolom ki semmimet. Nem veszek fel csöcskidobós cuccot, sem pinavillantósat. Magassarkút meg aztán pláne nem.

A hajam megfésülöm és összefogom/feltűzöm, mert kibontva utálom.

A körmeimmel vágáson és reszelésen kívül nem csinálok soha semmit, hülyeségnek tartom.

A "sminkelés" kimerül a mattító púderben és egy kis szemceruzában, amit a vízvonalamra kenek.


De a lényeg, hogy külsőleg is önmagad legyél, ne játszd meg magad semmilyen formában.

2015. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megfürdök és igyekszem nem szakadtan felöltözni.:D néha ennyit se :D
2015. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!