Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellből is lehet ilyet...

Kis mellből is lehet ilyet "varázsolni"? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy Angelina mellben elég erős, de nekem elég kicsi mellem van (75B) így az után érdeklődöm, hogy ekkora méretűből is lehet-e ilyen (nem tudok rá más jelzőt kitalálni) lefelé lógót?


Van egy osztálytársam aki nagyon nagyon vékony, de ahhoz képest, hogy 21 éves, alkatilag olyan mint egy 15-16 éves. De mégis olyan kivágott felsőket hord, hogy azokban a melle olyan mintha hatalmas mellei lennének....

Mi lehet a titka?


2010. márc. 11. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Pushup melltartó.
2010. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a "lefelé logó" kifejezés nem túl előnyös. :D

Nem inkább dekoltázsra gondoltál? :)

Amúgy igen, push-up melltartó a titok nyitja. Illetve valahol olvastam, hogy sztároknál még alkalmazzak, hogy kicsit festékkel "befestik" a cicik közti részt, így mélyebbnek hat, nagyobbnak.

2010. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyet nemigazáűn, még push-up-pal sem, h ekkora legyen középen a csík, és úgy űlljon lefele.

a pushup összenyomja ugyan, de ha kicsi a melled akkor nemlesz középen akkor csík, és nemisfog lefelé nézni, mivel a pushup a mellkasodhoz szorítja.

2010. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22:21-es vagyok. Azt mindenképp hozzáteszem még, hogy igen, kis mellből azért nem lehet ilyen dekoltázst varázsolni, mint amilyen Angelinanak van. Lehet trükközni, hogy nagyobbnak látsszon, de ilyen sose lesz.
2010. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Angelinának szilikonmelle van. Amúgy az amerikaiak nagyon értenek hozzá, hogy tűnjön a kis mell nagynak. kb. 10 éve voltam kint és elájultam, hogy micsoda "szerkezeteket" helyeznek a melltartójukba, hogy dögös dekoltázsuk legyen. Sajnos azt nem tuodm, hogy itt nálunk is vannak-e a ilyen cuccok, mert szerencsére neken nagy mellem van. A psuh up melltartó bármikor rendelkezésedre áll. Barátnőm úgy nyomja fel vele a mellét, hogy egy számmal kisebbet vesz (C helyett B-t) és akkor tuti a dekoltázsa! az összes kivágott felsőjét ezzel a trükkel veszi fel.
2010. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!