Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kevés ruhám van?

Nagyon kevés ruhám van?

Figyelt kérdés

Most csak az öszi-téli holmikat szedtem sorba.

7 hosszúujjú felsö (4 régi, 3 új), 1 ing, 4 pulcsi, 2 kötött pulcsi, 3 kötött egyberuha, 1 szoknya, 8 hosszúnadrág, 1 bördzseki, 1 öszi szövetkabát, 1 rövid télikabát, 1 téli szövetkabát.

2 sportcipö, 1 tornacipö, 3 csizma.

Fehérnemüböl szerintem van elég. (10 melltartó, 14 bugyi)


Kevés, vagy elegendö ez egy fiatal (21) lánynak?


Alkalmi ruháim vannak, bár nemigen használom ki.


Miböl kéne több?


2015. szept. 2. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sokan még a felsorolt ruhadarabok negyedének is örülnének:)

Szerintem elég, jobb, mintha annyi ruhád lenne, hogy ki sem tudnád használni, vagy feléről azt sem tudnád, hogy egyáltalán van-e :D nekem ennél kevesebb van,de én még vagyok elégedve, pont elég

Egy polcon elfér az összes, könnyű rendet rakni is :)

2015. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont elég nekem rengeteg van nem is számolom össze de 3 hatalmas 3x3 részes fardrob, de nem hordom meg a tizedét sem ezeknek. Csak sajna mindent megvettem egy időben kb 5 éven át de már leszoktam róla , s most semmit sem vszek szinte amit veszek azt is visszaviszem ha mégsem hordom
2015. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Méghogy kevés... xD

Hát ezen jót nevettem..

Őőő... hát nekem kb. fele-ennyim van és azok 3/4-e megvan 2-3 éve is..

Van olyan ruhám is amit kaptam apu vagy anyu barátainak a lányuktól, mert kinőtte... :P Nem is 1-2.

Pedig nem vagyunk annyira nagyon szegények, hogy ne jusson ruhára, de hiába pedig nem szoktunk költekezni..

Lassan 16 leszek.

2015. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kevés egyáltalán, szerintem átlagos mennyiség. Persze ha egy részük túl mintás vagy fura színű és nehezen variálható, akkor lehet hogy problémás felöltözni ennyi ruhából. Ha legalább a fele alapdarab, akkor ilyen gond nem valószínű.
2015. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pólókat nem látom. azok vannak?

amúgy ha ezek csak az őszi-téliek,azaz még van ruhád akkor bőven jó. pl 4 kabátod van,8 nadrág. ezeket lehet variálni. de kabát alatt is tudsz mit felvenni,szóval szerintem nem kevés

2015. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyárra 15 póló és 8 nadrág.
2015. szept. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!