Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek a páromnak papucsot?

Hol vegyek a páromnak papucsot?

Figyelt kérdés
Névnapjára akarok neki venni, mert ami van neki otthon eléggé szét van jőve. Sose vásároltam férfinek, főleg nem 46-47-es lábra így nemtudom hol induljak neki :) Nagyon drágát nem akarok, csak valami kényelmeset otthonra. kérlek segítsetek!
2010. márc. 10. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai üzletekben nézz körül szerintem.
2010. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Kínaiba NE!


Ottcsak gagyi, sz...ok vannak. Tiszta műbőr.


Én otthoninak scholl vagy batz párti vagyok, azok nagyon kényelmesek, viszont 10-12 e körül vannak, de az enyém pl. 6 évig papucs volt, akkor is csak azért cseréltem le, mert már untam. Kényelmes, kívül-belül bőr, otthonra mindennnapra szerintem szuper.

2010. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy olyan drágát azért nem akarok venni, mert úgy is abba megy le szerelni a pincébe meg ilyenek, úgyhogy "kár belé" :)) Kínaiba szerintem meg nem lesz ekkora méret..
2010. márc. 10. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kínaiba szoktam venni. 800-900 forintos papucs egy évig is bírja, pedig abban vagyok állandóan itthon. A házban, az udvaron, füvet abban vágom mindent.

Ja és vízálló is. (Én mindig ilyet szoktam venni, nyárra is tökéletes)


Vettem már drága, több ezres papucsokat, amik állítólag nagyon jók a lábnak meg hasonlók. De semmi lényeges különbséget nem tapasztaltam, viszont hamarabb elhasználódtak és le se lehetett őket rendesen mosni, ha piszkos lett alig jött ki belőle.


Én láttam a kínaiban nagy méretet is, 46osat is a múltkor. Nekem 41-42 kell ezért fél órán át keresgéltem, mert mind nagy volt 44-46 :) Az utolsó darabot hoztam el ígyis :)

2010. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!