Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az outfit-ről kora őszre, nyár végére?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 18. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek,az első szó ami beugrott,az a gusztustalan!

Szóval nekem nagyon nem tetszik ...

2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nevetséges:D Egyedül a blúz aranyos. Mióta lett divat a nyanyakendő a fejre?
2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ha neked tetszik,akk nem gond.
2015. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Dédimamám jutott eszembe. nyugodjon békében.
2015. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek ezek a színek és a szoknya is.Ti mit szoktatok akkor viselni?
2015. aug. 18. 12:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Színekkel nekem sincs bajom, még beleférne a sötétkék, szürke bordó dolgok mellé. Leginkább nadrágot hordok, ha szoknyát veszek akkor se ilyen hosszút és szűket. magassarkút se nagyon hordok, de még nem lenne rossz a cípőd, csak nem szeretem a kígyóbőrt ez meg valami olyasmi. Nálam leginkább a kendő verte ki a biztosítékot, de ha neked tetszik, akkor hordjad:D
2015. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jézus, az a cipő! Az egész outfitben az a legrosszabb! Égesd el. :( Helyette én valamilyen platform nélküli, kicsit hegyesebb orrú magassarkút javasolnék.

A kendő tetszik - van egy Luxyra nevű orosz cég, akiktől tudsz hasonlót, sőt sokkal szebbet rendelni -, de ne tedd már a fejedre, ha csak dolgozni mész. Sőt, ehhez a felsőhöz a nyakadban se kéne elhelyezni.

Szoknya, nem tudom, rezeg a léc, nincs rossz színe, de mindennapokra valamiért nagyon olcsó hatásúnak érzem, inkább keress valami más színt, mondjuk feketét, azzal nem lehet mellélőni.

A táskás kezedről a nagyobb gyűrűt sürgősen levenni, mert szörnyű! A karkötő oké.

A smink nem rossz, mert egész visszafogottnak tűnik, egyébként én személy szerint kifejezetten hányok a nagy, színes, füstös szemektől. Legyél minimalista és válassz egy fekete tusvonalat. A rúzs tetszik.

Hát, így összegezve, én is csak azt tudom mondani, mint fentebb, hogy egyedül a felső a jó. Pedig akartam több pozitívat is írni. :(

2015. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést,hogy mennyire lehet mellé lőni régebbi évekre jellemző divattal.Ezek szerint nagyon.Persze nem minden jó,ami a képen van,elismerem.Persze,a cipő kicsit közönséges lehet.Kendőt tudom,hogy nem visel már így senki,főleg fiatalon,nyakban szokták inkább.Azért nyanyásnak nem mondanám...

Elfogadom a kritikát...köszönöm!

2015. aug. 18. 13:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik maga az összeállítás, csak az anyagok nem.
2015. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rendesen elkapott a röhögő görcs:D

Iszonyú undorítóan néznek ki ezek a ruhák együtt,de még külön-külön is..

2015. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!