Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lánynak snapback?

Lánynak snapback?

Figyelt kérdés
Van egy fehér sbapbackem

2015. aug. 16. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És? Egészségedre.
2015. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az a kérdés hogy szerintetek jó e lánynak,ha nem tudsz értelmeset komizni akk ink ne!ok?csak azért h eggyel több kérdés legyen a 'megválaszoltjaid' menübe....értelmes válaszokat kérek légszíves
2015. aug. 16. 17:17
 3/16 anonim ***** válasza:

Talán akkor értelmesen kellett volna feltenni a kérdést... Mondjuk így: "Szerintetek jó-e lánynak a snapback?"

De egyébként ott van a normális válaszom az első kommentemben: "Egészségedre." Lefordítom! Ezt azt jelenti, hogy ha neked van és tetszik, akkor hordd. Úgyis az a lényeg, hogy neked tetsszen.

2015. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ennyi erővel értelmesen kellett volna válaszolni mondjuk így:'ha neked tetszik hord'vagy ahogy leírtad...akk én is lefordítom a kérdést lánynak jó a snapback? tessék így már jó?vagy ebbe is belekötsz?
2015. aug. 16. 17:35
 5/16 anonim ***** válasza:

"ha nem tudsz értelmeset komizni akk ink" na mert ez értelmes? :DDD


Ha jól áll, akkor hord, nemcsak fiúk hordhatják. De ha nem illik hozzád, akkor ne hord.

2015. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
te is belekötsz... azt írtam ink ne...és illik hozzám
2015. aug. 16. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó. Nem kötözködni akarok egyébként, mert ha jobban megnézed, az első válaszom igazából a kérdés megfogalmazásának szintjén történt: tőmondatra tőmondat, kész, ennyi. Tulajdonképpen még TE csesztél le engem, amiért nem válaszoltam elsőre kisregényt. Szóval TE kötöttél bele a válaszomba, úgyhogy nehogy már úgy állíts be engem, hogy "vagy ebbe is belekötsz?", ha egyszer nem én kezdtem a kötözködést.

Ha szintén tőmondatban reagáltál volna, mondjuk "Oké", akkor ettől az egésztől megkíméltük volna magunkat.

2015. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az "akk ink ne" sem értelmes :)
2015. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
rövidítés...
2015. aug. 16. 18:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz több 11-nél, úgyhogy még elmegy.(legalábbis a helyesírásod és az értelmi szinted ezt mutatja)
2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!