Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a kedvenc ruhadarabod?...

Mi a kedvenc ruhadarabod? (lehet cipő is)

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is mindenből van kedvencem. Pl van egy sárga martensem, a világon semmihez nem tudom felvenni, mert amúgy nőiesen öltözködönm, de mindig egészen elérzékenyülök, ha ránézek.

Van egy macis zoknim is, az is hasonló, csak különleges alkalmakra viselem :)

Vannak kedvenc pólóim is, amik évek óta megvannak, van, ami már 15 éves, de nem tudok megválni tőle :)

Meg különböző ruhadarabok, amiket valami nevezetes eseményen viseltem, ezért szeretem őket, mert mindig a kellemes élményt juttatják eszembe...

2010. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A Converse cipőm, a szaggatott csőfarmerem és a magasszárú Nike cipőm:) Nem tudok választani.
2010. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy gyönyörűszép fehér tangám. Sose vettem még fel, nincs szívem hozzá.

Aztán a tatyóm.. Ránézek és.. ahh.

2010. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az egyedi készítésű csizmám, amit a nyári fizumból csináltattam:) Nem csak gyönyörű, de még én is dolgoztam meg érte.
2010. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem az új nyári balerinacipőm^^ U and me Humanicba vettem és annyira cukíí hogy az hihetetlen! Fekete, rózsaszín csillagok vannak rajta meg egy pici rózsaszín masni. Nagyon édes!! Biztos félek majd hordani.. És van még egy rövidgatya amit én magam varrtam. Hordani nem lehet mert még nem nagyon megy a varrás és egy kicsit elcsesztem de akkor is imádom mert az első cucc amit én csináltam:)
2010. márc. 10. 12:24
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

az anyum

igen az anyum

vart nekem skótkockás szoknyát amin ilyen fekete tüll csikok vannak

egyedi

barátnőim irigylik és még a tanárok is azt mondták hogy csini

ráadásul

és terveztem.:D:D:D

ez az egyik a másik egy kínai tornacsuka, zebracsíkos, és mindig színes cipőfűzővel hordom, erre is csomóan mondták hogy jó, de nem ilyen csövesek hanem pl. egy ujgazdag csajszikám:D "nem is rossz ahoz képest hogy nem converse. :)"

meg egy fekete hosszúujjú fölső amin van egy színes shake.

ÉS egy farmer mellény

de most kinéztem egy cipőt és ha megveszem lehet az lesz a kövi:D

nem tudok dönteni:D

2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*én terveztem
2010. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
a teljesen kifakult világos-világoskék farmeringem amit fatertől kaptam és egy baboskendőőőő :DDD
2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!