Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete sálon néz ki jobban a...

Fekete sálon néz ki jobban a fehér írás vagy sötét lilán?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy én eldöntöttem, egy sima fekete sálra fehérrel rá fogok írni pár zenekart (párat? 100-at). én általában turiban veszem a sálakat, és mikor nem kaptam feketét, gondoltam befestek egyet. szóval van ez a sötét lila sál, ami kezd kicsit megrengetni az elképzelésemben. ugyanolyan jól mutatna a lilán a fehér írás vagy fessem be? a festék már megvan, elő is van készítve.

szóval ha azt mondjátok, hagyjam úgy, akkor úgy hagyom, de ha nem, akkor befestem.


amúgy ha valakit érdekel, 100 híres rockbanda kerül majd rá a 60'-as évektől a 80'-as évekig :)



2015. aug. 10. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd be feketére
2015. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nos, köszönöm a válaszodat első.

végülis vettem még egy sálat - egy feketét, így nem kell festegetnem, fekete sálon lesz az írás, és még a lila is megmarad :)


de azért még kíváncsi vagyok, hogy kinek mi tetszik.

2015. aug. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!