Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi visszataszítóbb a kilógó...

Mi visszataszítóbb a kilógó melltartó vagy a bugyi?

Figyelt kérdés
Elsősorban pasik véleményét kérem!!!
2008. szept. 5. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyik sem visszataszító, attól függ milyen lányon van :))))
2008. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Sztem egy kilógó melltartópánt lehet szexi, ha a hátulja lóg ki a topból, az csúnya...Ha meg kivillan a bugyi széle az még elmegy, de mikor az egész...hm
2008. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mé az nem gusztustalan h úgy lóg ki h már látszik h milyen típusú bugyi van rajta?A tévében hallottam h ciki ha vkinek ki lóg ez-az,sztem nem az.Semmi csúnya nincs abban ha vkinek kilátszik a melltartópántja.DE ha az egész akkor nem azt mondom h csúnya,de engem idegesít mármint ha az enyém lóg ki.
2008. szept. 5. 21:02
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
"mé az nem gusztustalan..." Most véleményeket kérdezel vagy mi ?
2008. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyik sem visszataszító. Mind kettő izgató, beindítja a fantáziákat. Egy kilógó bugyi talán jobban. A melltartó hiánya és a mell természetes kitüremkedése engem például jobban izgat mint egy rakoncátlan melltartópánt.


But..

Kurvának fognak tartani, férfiak és szerintem nők is egyben. Ha a barátnőm mutogatná magát, vagy a fehérneműit, akkor búcsút is intenék neki. Megéri e?

2008. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%
Mostanaban a pant nelkuli melltarto a divat. Nem veletlenul szerintem. Ha kilog a bugyid, es tanga, es fekete, es csinos, az viszont nem gaz szerintem, hanem pont ellenkezoleg.
2008. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
96%
Szia! Lány vagyok, de válaszolok ha nem gond. :) Ha a háton kilátszik az egész melltartó, akkor az szerintem nagyon csúnya. Ugyanez a helyzet a bugyival. A legtöbb nőnek a "nagyibugyija" szokott kilátszani. :) Ha egy picike pánt látszi mindkettőből, az nem gáz. :)
2008. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

lány vok. szerintem ha a melltartópánt lógki a polló pántjamellet és ugyanolyan a színe akkor az mégjólis néz ki ha a hátulja látszik ki az ronda!

én nem szeretem ha a bugyim kilóg de izlések és pofonok

2008. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Kétség kívül a bugyi...
2008. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Van sokféle mintás szilikon-melltartópánt is.

Meg én pl van, hogy a zöld felsőmhöz. Zöld színű melltartót húzok, és nagyon jól néz ki a zöld pánt a zöld felsővel. :)


Az nem gáz, ha kilátszik a tanga, sokkal gázabb, ha valakinek a fél feneke van kint. :P

2008. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!