Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-20 éves lányok! Hány...

15-20 éves lányok! Hány ruhátok van összesen?

Figyelt kérdés

Nem kell pontos számot mondani, kábéra is elég :)

így válaszoljatok:

hosszú ujjú felsők (minden bele tartozik, a cipzáros, a belebújós, a meleg pulcsik):

rövid ujjú felsők (ujjatlanokkal együtt):

hosszú nadrág (minden, a leggings-et kivéve):

leggings:

rövidnadrág:

szoknya:

ruha:

cipők:

kabát (téli, nyári, stb.):



2015. júl. 31. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú felső: 8 db

rövid ujjú felső: 22 db

Ujjatlan felső: 4 db

Lány létemre imádom az ingeket meg a blúzokat, ezekből van kb 15 db

Szoknya: 25 utcára és buliba való, de van köztük 3 alkalmi, és 10 itthoni

Hosszúnadrág (farmer): 3 db (szoknyás lány vagyok ritkán van rajtam nadrág.

Rövid nadrág, itthonra, sportra összesen 7 db

Leggings: 7 db teljesen hosszú és 3 db rövidebb szárú.

Ruha (egyberészes) ezekből rengeteg van, köztük utcára való, strandra való, itthonra való, alkalmira való, buliba való de összesen van vagy 35 db sokat úgy turkálóból vettem meg kaptam is.

Kabát: - télre 1 db puffajka, de csak nagyon hidegbe hordom.

-3 db vékonyabb kabát őszre, tavaszra

-1 db bőrdzseki ez a nem túl hűvös téli időkben jön be nekem amikor 0 fok körül van simán kibírom benne

Pulcsiból van 3 bebújós meleg, elég sok vékony cipzáros mert ezeket szeretem ezekből 10 olyan van amit utcára is felveszek és 4 van itthonra.


Sport ruháimból: Van 4 db két részes sport ruha sportmelltartó és sort, 1 db biciklis ruha nagyon ritkán hordom csak. 5 db rövid ujjú tornadressz és 3 db hosszú ujjú dressz. 3 db cicanadrág, 5 pár sportcipő, abból 3 tornacipő, és 2 stoplis


Cipőimből összesen a sport cipőim kivételével 10 pár van. Ezekbe beletartozik a balerina cipőim, vászon cipőim, utcai sima sport cipő, magassarkú, csizma, és egy szandálom.


Fürdőruháimból (Bikini, Trikini, egyberészes) Összesen 8 db.


Azért írtam ilyen részletesen mert 1 hete csináltam teljes nagytakarítást és elég sok ruhám selejteztem le amik nagy részét egy rászoruló ismerősömnek adtam. A megunt kisebb ruháimat amiket kb 10-14 évesen hordtam azokat bezsákoltam és egy megbízható ismerősöm viszi el olyan helyre ahol rászorulóknak gyűjtenek cuccokat és időnként ha összegyűlnek dolgok nagyobb mennyiségbe szét osztják javarészt az ország Keleti és Déli részén.

2015. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!