Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk nagyon gáz ha a bikinim...

Fiuk nagyon gáz ha a bikinim mentén barnultam le és én tangát szoktam hordani és nagyon látszik az eltérés?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a segged mutogatod nap közben, akkor elég feltűnő, igen. Ha viszont nem, akkor meg a kutya sem fog vele törődni.
2015. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel?!, egyébként pedig azért írtad ki a kérdést, hogy kapj 2 millió privátot 20/f ;)
2015. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hallod te ribi. jobb esetben azt nem látja senki, csak ha van pasid, akkor ő, de akkor meg kérdezd őt. ha idegenekkel akarsz összefeküdni, azok meg úgyis csak megdugnak és nem figyelnek ilyesmikre.
2015. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én eleve a hagyományos bugyit szexibbnak találom mint a tangát, de ha nincs pasid és nem hagyod nagyon szabadra a feneked akkor nem is látszik, másrészt miért lenne ciki egész poén látvány lehet
2015. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Ezt látni kellene ;)
2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
ezért napozok tangá(s)ban
2015. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy pasas azt mondta, hogy azért szereti ezt rajtam, mert akkor tudja, hogy olyat lát, amit más nem.
2015. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!