Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruha illik...

Szerintetek milyen ruha illik keresztelore? Milyen szinu? Ket link van lent a ketto kozul valamelyik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a ruhat neztem ki.. en meg sose voltam eskuvon ezert nemtudom.. fekete feher ruhat nemillik ugy tudom.. :/

Valaki tud nekem irni hogy ez jo lehet e? Nem gaz ?? Neztem meg par jo my77 ruhat.. csak nemtudom melyik illene... (szeptember vegen lesz az eskuvo es lagzi)

Aki jart mar ilyenen legyszi irja meg hogy mit illlik es mit nem?


Amugy ez az a ruha amim nekem van:


[link]


Ez illene eskuvore?? Mert ezt vettem par napja mert a fiamnak lesz a kereszteloje.. es arra az alkalomra ez sztem jolesz..

Legyszi segitsegekeeet..

:)

Csak normalis valaszokat kereek! :)

Puszii


2015. júl. 29. 13:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jah.. am azt elfelejtettem meg kerdezni hogy mire ajanlod ezeket a ruhakat?

Az osszes ruhat ajanlod eskuvore?

Mar keresztelore megvan a ruham.. :)

2015. júl. 29. 21:22
 12/16 anonim ***** válasza:
hát alkalmi-féle, ha már így ragaszkodtál a my77-hez :)
2015. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!

Ne ertsd felre, nem fikazasbol mondtam, de nalunk ilyenekben szaladgalnak a varosban a csajok.

[link]

ez a ruha sztem tokeletesen megfelelne mind2alkalomra

vagy ez [link]

es ez is nagyon szep [link]

Amiket belinkeltel azokkal szerintem az a baj, hogy a hatan az iras elegge hetkoznapissa teszi.

2015. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem vettem fikazasnak! :)

Koszonom hogy irtal es hogy belinkelted.. :)

Az utolsot nem nyitja meg ugy h azt nemtudom megnezni.. :( belinkelned ujra legyszi?? :(

A masik ketto nekem tul mintas..:(

2015. júl. 30. 21:45
 15/16 A kérdező kommentje:

Nemigazan vagyok oda a mintas darabokért.. jobban szeretem az egyszerubb ruhakat.. :)

Ezert is valasztottam olyanokat!

En egy kis varosban lakom..es itt amiket belinkeltem ruhakat nalunk azis elegans..:) itt inakbb mindenki farmer es polot visel 7koznap :)

2015. júl. 30. 21:47
 16/16 A kérdező kommentje:

Ezekről vélemény?? Amugy a keresztelore mar megvan a ruha.. az eskuvore kellene valami..

[link]


[link]


[link]


[link] (ugyan ilyen van bézs színben is..)


[link]


[link]


[link]


Nahhh.. eleg leessz mar.. :D mert en az egeszet be linkelnem :D ha lehetne mindet megvennem.. :D :$$


Varom a valaszokat hogy melyik lenne ezek kozott a legjobb eskuvore.. :)

Puszii

Es koszi a segitseget mindenkinek!!!! :) :***

2015. júl. 30. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!