Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlátszik a bikini alsóm, mit...

Átlátszik a bikini alsóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy világoskék bikini alsóm,ami átlátszik. Ha normálisan megvan száradva akkor nem,de ha vizes,akkor igen!

Ez a bikini alsó és felső egybe az,amire egész eddig vártam,soha nem tetszett még ennyire bikini,és mivel elég kövér vagyok,ezért nagy szó,hogy nekem tetszik valami. Ebből adódóan cserélni nem szeretném.

Mit tudnék vele csinálni?? Anyaga dupla,belül fehér bélés középvastag,külső világoskék anyag szintén középvastag. Az előző fürdőruhám sokkal rosszabb minőség,abban is volt világos rész,mégsem látszott át. :(

Valami jó ötlet?? Mindenre kíváncsi vagyok.

Köszi :)


2015. júl. 18. 17:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Hali, én srác vagyok ugyan, és úszó. Engem is zavar, hogy dudorodik vagy átlátszik, ezért egy ugyanolyan színű alsógatyát húzok még alá, és jó is. Te is próbálj meg valami bugyit alávenni, aminek hasonló a színe és kész is.:D
2015. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Borotvát a pamacsnak!
2015. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ki mondta h az illető szőrös?

olyan fehér anyagot tudsz alá venni és belevarrni

más megoldás nagyon nincs

2015. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mégis mi a fene látszik át, ha nem a szőre?
2015. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony anyagú a fürdőruha, átlátszik a bőre, kedves utolsó.
2015. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!