Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kerültetek már kinos helyzetbe...

Kerültetek már kinos helyzetbe, azért mert magassarkú volt rajtatok?

Figyelt kérdés

#cipő #magassarkú #sár #ragadás #csizma. Tűsarkú
2015. júl. 18. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem ilyen esetre. Olyan volt 2-3 alkalommal, hogy majdnem elestem, de az lapostalpú cipőben is előfordul.


Legutóbb a barátommal hülyéskedtünk,fogócskáztunk egy parkban. A járda nem aszfaltozva volt, vagy valamilyen kővel kirakva, hanem kavicsokkal volt felszórva; eléggé instabilan álltam. Akkor ő fogott meg mielőtt elestem volna. Csak röhögtünk rajta, ahogy az a kb 2-3 ember is aki látta. Nem éltem meg kínosnak, simán csak vicces volt.

2015. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi szinten hordok magassarkút pár éve, annak ellenére egyszer-kétszer már elestem, de Számomra ez nem kínos, felállok és megyek tovább:D
2015. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavatón kifordult a helyéről a bokám és a kórházban rakták össze újra. Akkor volt rajtam először és utoljára magassarkú.
2015. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manócska1 ***** válasza:
én nem szeretem a magassarkút. ballagásomkor és esküvőmkor is csak kicsi sarkú cipőbe voltam
2015. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktam hordani, de csak ünnepélyek alkalmával (bár nálunk az sok van) A legkínosabb ami eddig történt az az, hogy menet közben ha rosszul léptem kiment a bokám. El még sosem estem miatta. Mondjuk nem 15 cm-eseket hordok, csak olyan 7-10 cm-eseket.
2015. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, mikor évzáróra sétáltunk az előttem tipegő lányon is tűsarkú volt, csak még magasabb, mint az enyém, és még pántja sem volt... Macskakövön kellett felsétálni a templomhoz, előtte pedig egy részem fa híd volt. A csaj cipősarka beragadt két deszka közé, és nem bírta kiszedni. Na az kínos lehetett neki... De én jót röhögtem.
2015. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nyolcadikos voltam;évzáró után sétáltam ki a sulinkból (tudni kell a suli előtt van egy lejtő) majd megcsúsztam a lejtőn és pofára estem:D

Így utólag viccesen hangzik,de akkor nagyon gáz volt:D

2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy földes, füves részen keresztül rövidítettem le az utat a suli felé, és az egyik lépésnél beragadt a sarkam. Akárhogy ügyeskedtem, billegtettem, nem tudtam kiszabadítani, csak egyre mélyebben süllyedt a talajba. Kilépni meg nem akartam harisnyás lábbal a sárba. Szerencsére egy barátnőm meglátott, és mivel ő lapos cipőben volt, oda bírt jönni hogy kiszabadítson. Igy végül nem is volt olyan kínos, jót nevettünk az eseten. :)
2015. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!