Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, hány ruhája van a...

Csajok, hány ruhája van a párotoknak, illetve fiúk, mekkora a ruhatáratok és miből áll? Illetve lányok, ti szoktatok nekik ruhát venni vagy a párotokra bízzátok?

Figyelt kérdés

A páromat nem nagyon érdekli a divat,persze próbál úgy öltözködni,de vásárlásoknál rám bízza magát.Általában megegyezik az izlésünk,ami nekem tetszik neki is,nagyon ritkán van az,hogy nem tetszik neki,amit mutatok.

Én szeretek öltözködni és szeretem,ha a párom is jól néz ki mellettem,de nehezen tudom rávenni arra,hogy vegyen magának 1-2 új darabot.

Ez azt jelenti,hogy van nyárra:

5 normális pólója

2 inge

3 nyári nacija

3 hosszú nadrágja hűvösebb időkre,de már szét van mosva,el van kopva,szóval ezekre is be kell ruházni

3 olyan pulcsi,ami nem túl meleg,inkább tavaszias

1 nyári sportcipő


Kiváncsi vagyok,hogy egy átlag fiú ruhatárban miből mennyi van,mert az én páromnak nagyon kevés.Valamint gáz-e,ha én veszek neki ruhákat a saját pénzemből,amikor magamnak vásárolok?

Imádom a párom,de úgy gondolom,hogy egy férfinak is kell változatós,jól kombinálható ruhatár,ami:

kb 14 póló,pár sima,basic színnel (fekete,szürke,fehér..)

a 3 nadrág az oké

legalább 2 cipő,mert ha az egyik beázik,esetleg ki kell mosni,mi a váltás?!

2 sima farmer,valamint egy szaggatott a mai divatnak megfelelően

egy fekete vagy szürke nadrág hétköznapokra,illetve ünnepi alkalmakra

és 10 hosszú ujjú legalább


Én azt vallom,hogy 1 hétig tudjunk úgy öltözni,hogy nem vesszük fel 2x ugyanazt a ruhát,mert ki az,aki naponta mos?Koszosan,büdösen,beleizzadva,főleg így nyáron..

Plusz,ha elmegyünk nyaralni,csak felgyülemlik a szennyes,mikor hazajövünk mit vesz fel?


Válaszaitokat köszönöm!


2015. jún. 27. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a fiúk többségének még ennyi cucca sincs, de komolyan. a legtöbb fiú eléggé lesz.rja a témát, vagy ha nem is sz.rja le, akkor sem foglalkozik vele annyit, mint mi, lányok. akár a büdös pólót is felveszik másodjára.

az én páromnak is hasonló a ruhatára darabszámra, mint a tiédnek, csak több inge van, de pl. a pólói nagyon ócskák, mégsem vesz újat... én hiába mondom neki, ha neki nincs rá igénye, nem vesz.

én saját pénzből nem szoktam neki ruhát venni, szerintem ez nem az én feladatom, nem vagyok az anyja, hogy én vegyek neki mindent... ajándékba persze kapott már néha ruhát is. és sokszor csábítom, hogy jöjjön velem és nézzünk neki valamit. néha sikerül elrángatni, akkor segítek neki választani.

ne hari, de szerintem neked sem feladatod ez. sőt, ha erőlteted neki a témát, lehet, hogy még annyira se lesz kedve foglalkozni vele... vagy azt fogja érezni, hogy uralkodni akarsz felette, vagy meg akarod változtatni. meg ez az ő dolga, hogy mit akar hordani és mit akar venni. ha már szakadtnak érzi magát, vagy látja, hogy kell valami, majd vesz úgyis.

2015. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is nagyjából ennyi van, pólóból több, mert inget nem hord.


Szeret jól (átlagosan, de igényesen) kinézni, vásárolni gyűlöl, úgyhogy néha én is szoktam venni neki dolgokat. Az biztos, hogy nem bánja, tudom, mi tetszik neki, de nyilván beszéltünk is erről, nem csak úgy elkezdtem neki hordani a ruhákat akarata ellenére.

2015. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"ha már szakadtnak érzi magát, vagy látja, hogy kell valami, majd vesz úgyis"


Haha, nem! Ó, hogy mennyire nem. Sír, hogy megint hogy néz ki és nincs mit felvennie, de NEM! :)

2015. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak az öltözködés a hobbija, de mivel a basic cuccok már megvannak, így most inkább a különleges cuccokra megy. A nyers farmert szereti, abból van neki 4-5, sima farmer is kb5. Ide nem kell rövidnadrág (Anglia). Ingeket is imádja, abból van flannel, farmer, és sima pamut is, rövid és hosszú ujjú, összesen kb.18-20. Póló rengeteg van, de azok otthoniak, 10-esèvel veszi, ebből mindig van 3 szín egyszerre (tehát 30, de nem fogja be egyszerre mindet). Ezen felül van 5-6 pulcsi, 4 kabát, és 12 pár cipő.

Tudom, ez nem az átlag, de leírtam, hogy létezik a férfi, aki szeret öltözködni. :D

2015. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a páromra hagynám ugyanazt hordaná állandóan... én szoktam rászólni ha már hazajön és büdös hogy na dobja már a szennyesbe, magától azt venné fel másnap is. Vásárolni sose szokott, csak ha én kényszerítem rá akkor velem eljön vásárolni.

Most van neki 4 póló, 3 ing, 4 pulcsi, 3 farmer, 3 cipő. Ez így elégnek tűnik.

2015. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!