Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok. Milyen ez a szett?...

Lányok. Milyen ez a szett? Baj, ha fekete?

Figyelt kérdés

Nyilván nyáron nem a legjobb, de ki tudja.


[link]



2015. jún. 26. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
nekem nem tetszik. és nem is érdekelnek a b*zisan öltözködő fiúk, hisz az nem azt jelenti, hogy maga a fiú meleg? :))
2015. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát hasonló cuccokat azokon a gyerekeken szoktam látni, akik nevelőotthonban élnek...

Ez nem szett, tök béna. Az egyetlen, amiért bizonyos emberek szemében elfogadható meg menő lehet, amiatt van, AKI viseli. Ha egy random emberke venné fel, csak lesajnálóan néznének, vagy sajnálnák, hogy nincs pénze normális ruhákra. :D

2015. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pólót ne apádtól vedd kölcsön és akkor okés. Mert ezzel a pólóval rohadt gáz. Hidd el itthon nem divatosnak néznék, hanem lelencnek. :D
2015. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szörnyű.
2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mire jó ez a 3 számmal nagyobb póló? meg a kalap?
2015. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a nadrág már önmagában gáz.
2015. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy fekete, de nekem jobban tetszene ha lenne rajta valami szín. A kalapot nagyon idétlennek találom, és a póló sem tetszik, mert legalább 3x beleférne még.:D 17/L
2015. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az nem baj, hogy fekete

de az már igen, hogy a kalap és a cipő idétlen, a póló túl nagy és agyonhordottnak néz ki

a nadrág meg bár annyira nem látszik a túl nagy póló miatt, de ülepesnek tűnik, ami nekem nagyon nem tetszik


de az hogy ha valaki egy normális fekete nadrághoz egy normális, megfelelő méretű fekete felsőt vesz fel, azzal még nincs baj

2015. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tényleg itt inkább az a probléma hogy ami Amerikába most divat az Mo.-on 5 év múlva lesz :)
2015. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejön nagyon ez az öltözködés fiúkon :D

16/L

2015. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!