Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ettől ribis vagyok?

Szerintetek ettől ribis vagyok?

Figyelt kérdés

Nem ebbe a kategóriába akartam írni, de máshová nem nagyon tudtam...

Szóval tegnap megkaptam egy nőtől, hogy igazán lehetnék szemérmesebb, mert így nem leszek több, mint egy provokáló kis r.ibanc. Én nagyon felháborodtam, mert abszolút nem öltözök ki, csak rövidnadrágot hordok, sarut meg rövid ujjút. Ja, és a nadrágból nem látszik ki a fenékhajlatom... csak szimplán rövid. Akkor mégis miért kaptam ezt meg? Járjok nyáron kabátban? ._.



2015. jún. 11. 13:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ettől senki nem lesz ribis.
2015. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene!
2015. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen lesz valaki a ruháitól ribis. Lehet olyan a személyisége is. :) De én is megkaptam már, hogy r..cos cuccokat hordok (pedig szerintem egyáltalán nem)

Nem kell velük foglalkozni. Csináld azt, amit szeretsz és hordj olyan ruhákat, amik jól állnak neked :)

L/20

2015. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2: kb minden lány ilyen cuccban mászkál xd
2015. jún. 11. 13:25
 5/12 anonim válasza:
100%
Gondolom klimaxos besavanyodott vén pin@ Volt akire más a férje Sem néz rá. Tölük ne várj jobbat.
2015. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez tényleg a ló másik oldala. Alapvetően elég konzervatív vagyok öltözködés terén, de nehogy már azért r...-nak tituláljanak vkit, mert nyáron nincs tokától bokáig beöltözve... sztem ez így egy teljesen korrekt nyári viselet. Még jó, hogy nem várjuk el vkitől, hogy hőgutában összeessen az út szélén ilyen időben csak azért, mert vmi prűd senki szerint hosszúnadrágot kellene viselnie garbóval...
2015. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyan sz*rd már le az ilyen marhák véleményét.
2015. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak hülye emberek, akik mindenkire beszólnak, nem kell foglalkozni velük. Én pl hosszú fiús bő katonanadrágban járkáltam régen mindig és beszóltak néha hogy "nézd má a riibancot", "mi van te qrva" meg hasonlók... wtf, csak mert ki volt festve a szemem és szőke hosszú hajam van. Mert más nőies dolog sem volt rajtam ezen kívül. Idióták mindenhol vannak.
2015. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
irigyanéni
2015. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyitől nem leszel az, viszont a ruha mellé társul egy viselkedés is, amit innen nem látok...
2015. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!