Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen olcsó áruban meg...

Az ilyen olcsó áruban meg lehet bízni? (Ebay)

Figyelt kérdés

[link]


De vannak ennél olcsóbbak is. Azért kérdezem, mert elegem van abból, hogy megveszek egy gyönyörű mintás harisnyát 1000-2000 forintért, és egy használat után totál kiszakad. Akkor inkább beruháznék ezekből legalább 10 darabra. :)



2015. máj. 25. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

A nála vásárlók 98.5% szerint igen.

Általánosan meg, eddig még sose szívtam be ebay-el, volt már rossz méretet küldtek, de szó nélkül küldtek másikat (és még vissza se kellett küldenem). Ha meg véletlen pont egy csalót fogsz ki mégis, még mindig ott a Paypal, ahol visszakérheted a pénzed.

2015. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként az olcsó ár ne tévesszen meg, ezek a termékek előállítási költsége 0.1-0.5 dollár között mozog. Nekik még az is megéri, h hajón idehozzák.

És amúgy, te pontosan ugyanezt veszed meg a butikokban, Tescoban, max ráraknak egy márkát. De ugyanabban a gyárban gyártják ugyanazok.

Ebből látszik, h milyen iszonyat pénzt gombolnak le rólunk a divatcégek, de ami még durvább, ha az EU, és állam mennyit gombol le, pedig ők aztán, tényleg csak ellopják ezt a pénzt, vám, ÁFA, stb címén

2015. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem egy 98,5% az elég kevés,és a vélemények között olvashatsz ilyeneket is, mint pl.: still im not receive my item vagy Accurately described but the earring post were broken. Szóval szerintem keress egy olyat ahol magasabb a %.
2015. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de nincs combja a csajnak
2015. máj. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ebből látszik, h milyen iszonyat pénzt gombolnak le rólunk a divatcégek, de ami még durvább, ha az EU, és állam mennyit gombol le, pedig ők aztán, tényleg csak ellopják ezt a pénzt, vám, ÁFA, stb címén"


Nem rólad, te mint csóró proli gombolod le ezeket a pénzeket, hogy ingyen van neked minden szinte.

2015. máj. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát annál, hogy egy használat után kiszakad, rosszabb már úgysem lehet. :D ha meg nem kapod meg, visszaadják a pénzed. Az egyetlen komoly negatívum a sokhetes várakozás. Én is már 2 hete várok valamit, de még egyszer ennyi lesz szerintem.
2015. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően megbízható, de ez épp annyira nem olcsó szerintem, hogy megérje a rendelést. Kb ennyiért, talán picit többért találsz ilyet a kínai üzletekben, ott meg tudod fogdosni, méretet nézni stb. Szerintem vegyél előbb ott néhányat, ha beválik, akkor esetleg érdemes többet is rendelni netről. Érdemes megnézni az eladó százalékát, a véleményeket, mióta van az oldalon, hány eladása van.

(Amúgy nem feltétlen a harisnyával van baj. Bőr, köröm, cipő, környezet, mosás, méretfüggő is lehet, én például rendszeresen szétgyilkolom őket az irodai székkel vagy télen a csizma cipzárjával, ha jobban ügyelnék, semmi bajuk nem lenne, ezt a strapát viszont egyik se bírja. :D)

2015. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor rendeltem már ilyesmit, de mivel ezek a harisnyák egy méretek, ami csak a 160 cm alatti, rövid vékony lábú csajokra jó ezért én hiába rendelek ilyet. Sose jött rám egy harisnya sem.
2015. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kínaiban is sajnos 800-1000 forint körül van egy ilyen harisnya. :( Szerencsére alacsony vagyok. Megpróbálom a dolgot, remélem minden okés lesz. Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 26. 17:37
 10/10 A kérdező kommentje:
És nekem is az a bajom, hogy "szétgyilkolom" őket. :D Valamibe mindig beleakadnak...
2015. máj. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!