Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannos, Humanicos tornaci...

Deichmannos, Humanicos tornacipőim 6 hónap alatt megrepednek. Tovább tart egy márkásabb cipő? (Adidas, Reebok, Nike. )

Figyelt kérdés
Csak sima utcai tornacipőre gondoltam, amibe iskolába mennék. Elegem van abból, hogy konkrétan egy szezonra adok ki 5-6000 Ft-ot, aztán vagy a talpa, vagy az oldala kettéreped. A "márkás" cuccból max. valami 16 ezresre gondoltam volna. Tovább tart? Ha már másfél évig hordhatom, azzal már tudnék spórolni... Köszi előre is a válaszokat

2015. ápr. 27. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A tornacipő nem utcára való, oda normális utcai cipőt vegyél, ne ilyen vacakot, ha 20ezerért veszel sem lesz tartósabb semmivel, mivel pont ugyanolyan, csak a márkanévért fizetsz többet.
2015. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Farmer, blézer, tornacipő, mi a baj ezzel az összeállítással? Nem fogok minden nap magassarkút hordani... Vagy mire gondoltál, mit kéne hordanom?


[link]


Kb. ilyenre gondoltam, bár nem ilyen neonszínűre.

2015. ápr. 28. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A converse tornacipőim is fél-egy év alatt szétrepedtek oldalt, de a talpuk öt év után is csak kopott, de nem repedt. az oldalát meg tudod ragasztani, attól még teljesen hordható. A levi's tornacipőm talpa viszont egy az egyben kettétört fél éven belül (és én idióta elkavartam a blokkot...), úgyhogy a márka nem garancia.
2015. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Viszont annyiban garancia, hogy van rá garancia :D

De ez a deichmannos cipőkre is igaz. Vidd vissza, kicserélik, barátnőm évekig nem költött cipőre, mert mindig szétment fél éven belül, de mindig kicserélték, néha van vele egy kis huzavona, de általában nem akadékoskodnak.

2015. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább tart.
2015. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a converse is bírja évekig. bár én vigyázok a cuccaimra.
2015. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 28. 11:14
 8/9 TakkTakk válasza:
100%
Nekem több mint 3 évet kibírt egy Nike cipő. Ha vigyázol rá akkor nem lesz gond!
2015. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább tart, én is a Converse-t ajánlanám, nekem a legrégebbi 2004-ből való, ez teljesen rongyos már, de nincs szétesve, a kertbe még mindig kijárok benne dolgozni, és bírja. A talpa nem reped, csak kopik, és ha nedves, brutálisan csúszik, főleg mióta simább.
2015. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!