Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek? 23/f

Milyen cipőt vegyek? 23/f

Figyelt kérdés

Itt a jó idő,és szeretnék venni valami jó,stílusos cipőt,ami kb mindenhez jó.Passzol egy pólóhoz,is de inghez is fel lehet venni,és nem csak a sima farmerhez jó hanem valamilyen egyéb színű(bordó,szürke,barna) nadrághoz is.

Linkelnétek ilyet?



2015. ápr. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az elozo valaszolokat, az altaluk irt modellek egyike sem felel meg az elvarasaidnak (egyeduli kivetel a Nike Court Tradition, meg nagyon nagy tulzassal a Converse).


Neked egy feher szinu, minimal-jellegu, bor felsoresszel rendelkezo cipo kell. Hordhatod mindenhez, siman elmegy oszre szovetkabat-ing melle, de nyaron rovidnadraghoz meg polohoz is felveheted, es a feher szin sokkal tobb mindenhez passzol, mint a fekete. Es persze k..va jol nez ki.


Ezeket ajanlom:

[link]


[link]


[link]


[link] (ezt csak akkor, ha nem zavar, hogy tomegtermek)


[link]


[link]

2015. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Amiket én linkeltem teljesen jók a kérdezőnek, mivel nem színesek, és szinte bármilyen stílusba beilleszthetők. Szerintem egyáltalán nincs igazad azzal kapcsolatban, hogy nem felelnek meg.

#2-es voltam.

2015. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a kettes és a hármas válaszoló jókat linkelt , de azt vedd figyelembe hogy a fehér az nagyon gyorsan koszolódik. Kedves első válaszoló , szerintem a sportcipő a sportoláshoz való nem inghez ... de ez csak az én véleményem .
2015. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!