Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Latex legginget hordók érdekel...

Latex legginget hordók érdekelne a véleményetek, lent?

Figyelt kérdés

1. Akik gyakran hordanak ilyent úgy, hogy rövid felsővel, tehát nem takar, ti csupán így szeretitek hordani (engem nem zavar) vagy feltűnésből vagy mind 2?

2. Ez a fényes legging alapjában kényelmi szempontból jónak vagy kevésbé jónak találjátok?

3. Volt e már kellemetlen szituáció (tapizás, követés,leszólítás stb) amikor ebben jártok utcán jobban?

4. Szerintetek miért tulajdonítanak ennek a ruhaneműnek egyesek akkora jelentőséget, hogy aki ilyent hord nézhetik qvának vagy én esetemben melegnek?

5. Ti mit tesztek azzal a leggingsel, ami az üléstől kikopik? Vagy mennyi idő alatt szokott, egyáltalán szokott e kikopni nektek?

Köszönöm :)



2015. ápr. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem mindenki úgy hordja, ahogy akarja, én is felveszem rövid felsővel, jó alakom van, akkor miért ne?

Nincs különösebb oka, hogy gyakrabban felveszem, jól akarok benne kinézni, harisnyát utálok hordani, ez pedig jobbnak kényelmesebbnek tartom. Én sem tudom miért kell megbélyegezni engem ezért, igazából nem is érdekel, nem volt negatív tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

2015. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már hiányzott a heti Zoliman-kérdés...
2015. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És? Azt kérdezek, amire kíváncsi vagyok, bár 1 értelmes válaszból még nehéz tanulságot levonni.

Még azt is kérdezhettem volna, hogy miért csak a fekete a menő szín? És miért csak feketéket árulnak jobban?

2015. ápr. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!