Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted is idétlen, ha egy...

Szerinted is idétlen, ha egy férfi nadrág alul szűk?

Figyelt kérdés
Például az emós gatyók.
2010. febr. 20. 05:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan.
2010. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kicsit meleges :P Nekem egyáltalán nem tetszik...
2010. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ!! kinek mi áll jól! :D
2010. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
hát amikor teljesen rátapad a fiu lábára az elég undi de ami csak simán ősszeszűkül egy kicsit azt szereteeeem:D(L) 15l
2010. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz. Bár nagyban függ az illető stílusától, alkatától, kiegészítőitől. Az tén, hogy az emberek többsége melegnek tartja az ilyen gatyák hordóit. De sztem ha neked tetszik, vedd csak fel. Biztos vannak/lesznek akik leszólnak, szemtől szembe vagy a hátadmögött, de ne törődj velük! Nem szerethet mindenki! Merd vállalni önmagad!;)
2010. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah uccsó vok, L/18:D
2010. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Amikor egy ilyen "trendi" fiú felszáll a villamosra a pipaszár lábaival meg a 43-mas óriás tornacsukájával kedvem lenne felnyeríteni...úgy néz ki,mintha mindjárt kettéroppanna a lábszára.Nevetséges. Arról az oldalra vasalt idióta frizuráról nem is szólva,tényleg kissé b.u.z.i.s. 18/L
2010. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kicsit meleges!
2010. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Egy férfi legalább próbáljon meg férfias lenni.
2010. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
kb olyan,mintha cicanadrágban rohangászna! :DDD nevetséges,gusztustalan,ciki,nőies,meleg,és semmi jót nem tudok mondani róla...lányos..nem csak nekem,de jópár tizen/huszonéves lány ismerőseimnek sem tetszik..az ilyenekre csak a meleg pasik figyelnek föl..ha ez a cél,és nem félsz a melegektől,akkor tudom még ajánlani hozzá a rózsaszín mintás tornacipőket,meg a lila csőnadrágot! :D jó pasizást!
2010. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!