Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Járt már valaki úgy, hogy egy...

Járt már valaki úgy, hogy egy terméket nem pakoltak el neki a boltban, pedig kifizetésre került?

Figyelt kérdés

Ti mit csináltatok ebben az esetben?

Sajnos csak otthon vettem észre. A nyugta megvan és rajta is van, hogy kifizettem. Az a tervem, hogy visszamegyek és ha lehet, akkor megnézetem a biztonsági kamerán, hát ha úgy lehet.



2015. ápr. 11. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha véletlen volt akkor a kasszánál meglesz a cucc, lehet csak leesett vagy lecsúszott, ha meg szándékos akkor meg nem fognak ott neked kamerafelvételt elemezni ebben biztos lehetsz bár amúgy se...

Menj vissza megkérdezni de mindenhol igaz hogy pénztártól való távozás után nincs reklamáció, ez ide is igaz lehet.

2015. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a H&M-ben történt. Egy ilyen cégnél úgy nagyjából mire számíthatok?
2015. ápr. 11. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld azt az eladót keresni akinél fizettél. Mert ha véletlen történt akkor lehet eltette a pult alá hogy ha keresné a jogos tulaj akkor megvan az áru. Egy másik eladó lehet nem fog tudni segíteni főleg hogy most a Glamour napok kapcsán komoly bolondokháza lehet szinte minden üzletben.

Amúgy az hogy mire számíthatsz az üzletvezetőn múlik. Mert ugye bárki mehetne ezzel a szöveggel és potyázhatna még egy cuccot abból ami amúgy is jó neki... sajnos már ezt kell feltételezni itt nálunk mindenkiről, ahogy azt is hogy lopni akar mindenki ezért van olyan biztonsági rendszer is.


Privát véleményem az hogy ha nincs meg a cuccod a boltban akkor arra keresztet vethetsz de még most kellene menned mert este záráskor már lehet lesztornózzák és visszaakasztják a pénztárosok (a pénzt meg szétdobják) vagy akármi. Hétfőn már semmire nem számíthatsz az tuti.

2015. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy csak ma tudok menni, szombaton nem volt rá lehetőségem.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2015. ápr. 13. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ird majd meg mi volt.

Azért írtam hogy aznap kell menni mert pl. ahol a párom dolgozik vendéglátóhely volt hogy találtak asztal alatt készpénzt leesve és a kasszához tették ha valaki jelentkezik érte akkor visszakapja. De mivel senki így műszak végén elosztották.

Másnap hiába ment (volna) érdeklődni a tulaj a műszak is más volt, így azok joggal mondhatták (volna) hogy nem tudják miről van szó.


(nyilván ha pénztárcát találnak benne iratokkal az más, mert akkor megkereshető a tulaj de konkrétan egy papirpénzről volt szó abban az esetben amiről írtam)

2015. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma visszamentem, megnézték kamerán a vásárlást, bebizonyosodott hogy igazam volt így a terméket is megkaptam, meg hát a nyugtán is egyezett a cikkszám. Hál'istennek így nem kellett megfizetnem a tanulópénzt, de legközelebb sokkal figyelmesebb leszek.
2015. ápr. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!