Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű, típusú ruhákat...

Milyen színű, típusú ruhákat hordjak szerintetek?

Figyelt kérdés

Barna a hajam, kék a szemem. Testalkatom vékony.

16 éves lány vagyok .

Mit ajánlanátok?:)


2015. ápr. 5. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked tetszik, és ki tudod fejezni magad ( magyarul ne a többieket utánozd). Ennyi az egész.
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos minden üzletben olyan ruhákat látok, amiket már sok emberen láttam. :/ azért köszi! ;)
2015. ápr. 5. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyan nem lesz soha, hogy az összes ruhadarabod máson ne lásd. De próbálkozz. Ne olyan stílusban öltözködj, mint az átlag. Dobd fel a saját ruháidat, tedd egyedivé. Batikolj, fess rá mintákat, feliratokat, rakj rá kövecskéket, stb. Vagy viselj különleges kiegészítőket. Esetleg vásárolj turkálóban különleges darabokat. Gondolkozz, és menni fog. :)
2015. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! ^^
2015. ápr. 5. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hamis nájkermeksz, valami bóvli rikító dócsgabbána telesz.rt pelenka típusú nadrág a kínai piacról, sárga haj és liter szájfény, 5 cm tűhegyes rózsácskamintás műköröm, cigi a szájba.
2015. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia :D

Hát ami a legjobban tetszik a fiúknak (legalább is nekem, meg akiket körbekérdeztem mind ezt mondták), az általában a converse / vans cipő, szűk "acid wash" farmernadrág, és akármilyen top, póló vagy kardigán vagy akármi fölülre :D

De persze ami neked tetszik az a legjobb, csak a legnagyobb bakikat ne kövesd el, amit lányok szoktak ilyen korban, hogy fekete cicanaci + fekete bőrkabát :D

16f

2015. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A neked legmegfelelőbb ruhák: A hajad barna tehát a sötét ruhák állnak neked jól. Pl.:sötétkék,sötétbarna,fekete esetleg fehér,sötét rózsaszín...
2015. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!