Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik nektek ez a...

Hogy tetszik nektek ez a cipő? Mennyit fizetnétek érte? /kép/

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Erről a cipőről lenne szó.

[link]

Nekem ez a cipő megvan,de már nem használom,így arra gondoltam,hogy eladom.Még anno 25 ezerért vettem. Kíváncsi lennék arra,hogy ti mennyit fizetnétek érte. Igazából teljesen jó állapotba van,nincs semmi baja,mert féltettem és nem is hordtam sokáig.Előre is köszi a válaszokat:)



2015. ápr. 5. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Színéből ítélve uniszex cipő. Nekem is tetszik:)15-17ezerért el tudod adni.
2015. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,ment a zöld:) szerinted melyik oldalra lenne érdemes felrakni?
2015. ápr. 5. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Már kicsit elkezdtem kinőni ebből a stílusból, úgyhogy nem venném meg. Ha tényleg szinte hibátlan állapotban van, akkor azt mondom jó, ha 10ezerért el tudod adni

F18

2015. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Annyi gagyinak tartom az ilyesfajta cipőket,nekem nagyon nem jönnek be.

De 25 ezer ez?????? Kézilabda és futócipőm volt együtt 17 ezer,minőségi darabokról van ráadásul szó!

Személy szerint max 5 ezret adnék erre a cipőre.

2015. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, szerintem jobban jársz ha elhordod.
2015. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon max 10 ezer. Az hogy X éve mennyi volt az nem mérvadó. Használt, évekkel ezelőtti, ráadásul cipő, ami azért kényesebb dolog mint egy ruha.

Jófogáson eladhatod próbáld meg félárban feltenni mondjuk 12000-ért és ha 2-3 hét alatt semmi akkor addig csökkentsd az árat amig neked még "megéri".

Amúgy meg tényleg jobban jársz ha elhordod.

2015. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nem a stílusom, viszont a színe jó. Nem tudom, mennyiért tudnád eladni, attól függ, ténylegesen milyen állapotban, mióta van meg... De 9-10 ezernél többért tuti nem tudod eladni, nézz körül...
2015. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon maximum egy 10-es, van olyan h.lye aki ad érte ennyit, de ha tetszene sem adnék érte 4-5 ezernél többet használtan.
2015. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 5. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
max 8-9 ezer de tényleg ez a max, mert a használt cuccokat nem annyira szeretem... cipőben meg főleg nem
2015. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!