Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen divatos lett az Eiffel-t...

Ilyen divatos lett az Eiffel-tornyos minta a fölsőkön? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Egyre több ruhán látok Eiffel-tornyos mintát, esetleg valamilyen francia felirattal. Nekem tetszik, de érdekel a Ti véleményetek is. Szerintetek milyen?

2015. ápr. 4. 22:19
1 2
 1/12 névtelen9 ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik.Lehet,hogy csak azért,mert imádom az Eiffel-tornyot és a francia nyelvet is.De az a lényeg,hogy szerintem szépek.

14/L

2015. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tetszik. nem rajongok a franciakert
2015. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó, itt nem a franciákról van szó, csak a mintáról. De persze, megértem ezt a hozzáállást is.:)

Köszi az eddigieket!

2015. ápr. 4. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2015. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én imádom párizst, a francia filmeket, de évek óta megy már ez az eiffel tornyozás mindenhol, pólók-ékszerek-táskák, uncsi és tucat
2015. ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem csak a karkötőmön tetszik (tudod, az a kis charm, vagy minek mondják), meg a füzetemen... :D
2015. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha csak egy-két emberen látnám, akkor valószínűleg tetszene, de így...

Nem szeretem a tucat dolgokat, számomra nagyon kiabrándító.

2015. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel. Nem tudom, nekem sznobosnak tűnik, főleg, hogy ahol divat az "elegancia" (trend szinten), ott minden kis p.csa el van oooolllllvadva a francia nyelvtől meg az Eiffel-toronytól, pedig nem is járt ott, nem is tudja a nyelvet, és az eleganciájuk kb. idáig terjed, meg az Audrey Hepburn-ös pólóig/táskáig, amúgy meg káromkodnak, böhöm edzőcipőben járnak meg az alapvető illemszabályokat nem tudják. De főként az a fura nekem, hogy olyan emberek hordják, akiknek semmilyen kötődésük nincs hozzá.


Én úgy vagyok vele, hogy szép az Eiffel-torony meg a francia nyelv, de addig nem hordom magamon, amíg nem jártam ott, és nincs semmilyen kötődésem hozzá.

2015. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem venném fel, nagyon tucat, és nem is az én világom.
2015. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van néhány szép Eiffel-tornyos póló, de nem venném fel, mert rühellem a franciákat, nagyon sz*r emberek , a túlzott liberalizmusuk meg az, hogy náluk mindent lehet kiakaszt. Ráadásul sok ott a homokos.
2015. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!